uncle Sam

Myslíte, že Rusko je morálně nejzdravější stát světa?

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Nenapadá mě, proč by mělo. Ale vlastně mě ani nenapadá, co si mám představit pod termínem „morálně nejzdravější“.

Další odpovědi
jáára

Ani snad ne, ale některý věci se maj vidět na vlastní oči. -Příští rok se chystám a Ukrajinu a dál. Musím očipovat Lišku a zařídit novej pas, řidičák a tak. Taková roční dovolená.

fcoop

Jak se nám jeví dnešní Putinovo Rusko v aspektu podřizování náboženství mocenským účelům? Putin politicky napadá bývalou ruskou zemi Georgii, pokud jsou tito Gruzínci k tomu povolní, obdarovává je doklady o ruském občanství, vytváří z nich příslušníky Ruska, prohlašuje, že se jim v Gruzii jako ruským občanům děje příkoří, že se jich musí ujmout.
Potom obsadí část Ukrajiny, ostrov Krym, Ukrajinci ze strachu prchají na Ukrajinu a do jejich vyklizených bytů nastěhuje Rusy, vyvolá jejich „opci“ pro Rusko, prohlásí Krym za část Ruska
Putin a ruští separatisté vyvolají ve východní Ukrajině válku, ruská okupace hrozí i jiným východním zemím. I dnešní Rusové žijí pod vlivem stalinského komunismu. Z hlediska kritického posouzení můžeme soudit, že v Putinově a ruské historii „nihil novi sub sole“.(Nic nového pod sluncem)

http://www.kres­tanstiseniori­.cz/Clanky/Dvo­ji-moralka-Ruska-(1).aspx

Agneta

Podívej, takováhle otázka se tu nejlépe píše takto:

Taky si myslíte, že je Rusko nejdravější stát světa? :DDDDD

Začneš – li totiž s tím „taky si myslíte“, tak už si myslíme své. To víš i trollovat se musí umět:DDD

lexx

jako vtip celkem dobrý

mosoj

Myslím, vidím, slyším a čtu. Trapné lháře a štváče USA. Ano tak to v současné době je. Určitě jsou zdravější než USA .

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/383071-v-berline-demonstrovalo-nejmene-150-000-lidi-proti-obchodni-dohode-s-usa.html

Mirdas

Spíše žádné morální zásady nemají, nebo je alespoň rozhodně nedodržují.

Emefej

Nesmyslný dotaz. Neexistuje člověk, který žil dostatečně dlouhou dobu jako řadový občan ve všech státech světa, jenom takový by mohl odpovědět (pokud by byl schopen definovat morální zdraví státu).

mosoj

On to někdo trvdí ?