arygnoc

Myslíte, že Rath utečie z Česka?

podľa mňa nebude čakať ani na odvolací súd, lebo odtiaľ by vo mohli odviezť rovno do lochu.
kam asi tak zmizne?

😉

Nejlepší odpověď
anonym

Rath je férový člověk. Zůstane a odvolací soud mu dá podmínku s výstrahou. Ty, ty, ty Davide, příště ať je toho vína více!

Další odpovědi
gecco

Uteče – na výběr má Jižní Ameriku, Asii, Afriku…

lexx

jo, pokud dostane příležitost (a tu si koupit umí)

ptáč

Též jsem dnes četl znalecké úvahy, domnívám se, že ne. /Nevím nic o jeho vině, nebo nevině.

sesednizkola

Tak s jeho prachama a známostma by jen blázen šel odsedět skoro devět let… myslím si, že uteče určitě. Vězení mu rozhodně nepřeji. Za ublížení na zdraví se rozdávají podmínky a on dostane 9 let? At jde justice k čertu.