Edison

To není teorie. To je konspirační teorie… ba bych si to troufl nazvat právě oním fejkňůsem…

Další odpovědi
Pepa25

Na tu loňskou simulaci už tu bylo několik dotazů. Dávat do souvislosti s čímkoliv jiným je ukázkový případ konspirační teorie.

dust8

Zahraj si či si alespoň zjisti děj hry Deus Ex.

OK, tak pošlu ukázku:

Deus Ex se odehrává v roce 2052, v dystopickém světě, jehož podoba je do značné míry inspirována populárními konspiračními teoriemi. Temné pozadí je ještě zdůrazněno tím, že všechny epizody hry se odehrávají v noci.

Společnost pomalu klesá do chaosu. Populaci ničí celosvětová pandemie tzv. „šedé smrti“. Syntetická vakcína Ambrosia vyráběná společností VersaLife sice ruší účinky viru, ale je jí zoufalý nedostatek. Ambrosia je k dispozici pouze jedincům „nezbytným pro udržení společenského řádu“ a dostává se tedy především k vládním úředníkům, vojákům, vědcům, intelektuálním elitám a boháčům. Na celém světě se objevují nepokoje a vzniká mnoho teroristických organizací s proklamovaným záměrem pomoci utlačovaným, mezi nimi NSF (National Secessionist Force) v USA a Silhouette ve Francii.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Deus_Ex

Drap

Myslím, že proti tomuto konkrétnímu ne.Ale co skutečně víme?

elkon

Kdybys nečetl hlouposti, ale sledoval zpravodajství, tak bys věděl, že protilátka zatím oficiálně neexistuje.

Ametyst

Co my víme? Jen to, že vakcíny, vyráběné v Indii a Malajsii bývají znečištěné, ale farmaceuticko- medicínská lobby to tvrdě popírá. Pak se lidi raději vztekají na „biomatky“, místo aby zapřemýšleli.