Tříska

Myslíte, že prohra Fedora s Hendersonem je konec jeho kariéry?

Řekl, že bude pokračovat, ale má to cenu? Myslíte, že má šanci být ještě někdy nejlepší?

Odpovědi
Nozdrolomo

Ne.
Ano.

mojitek

Fedor posledni dobou jen prohraval.Jeho povest jako absolutni jednicky je tatam.Ale nikdo nemuze byt nejlepsi naporad,a ani Fedor neni stroj,proste starne.Ovsem udrzet se tak dlouho na spicy -jako se udrzel Fedor- v tomhle extremnim sportu je uzasny.Pro vetsinu lidi zustane legendou.Davam mu palec nahoru -/