Nela56

Myslíte, že příjde druhá vlna koronaviru ?

Jaký na to máte názor ? Příjde znova ? Už zde je ? Nebo je to nesmysl ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jsemjá

Nepříjde

Vláda přehání.

anonym

Příjde

myslí si to epidemiologové, je na váš komu chcete věřit, zda odborníkům nebo politickým kašpárkům a anonymním internetovým diskutérům, kteří říkají bez hlubších znalostí vždy jenom to, co jím našeptává jejich bublina sociální sítě nebo průzkum veřejného mínění.

Někde (v USA třeba) neskončila ještě ani ta první vlna a trhá rekordy.

anonym

tak či onak druhou vlnou není nárust počtu nakažených způsobený rozvolňováním opatření proti šíření viru (tzn. povolením nenosit roušky, účastnit se masových akcí, dokonce i v mhd se pohybovat bez hakékoliv ochrany), tyto nárusty nejsou druhou vlnou která se očekává až v souvislosti s ochlazením až někdy v říjnu.