Lgee

Myslíte že před 10 lety bylo vydělat miliardu korun jednoduché?

Nejlepší odpověď
Arne1

Pro toho kdo měl deset miliard to je jednoduché kdykoliv.

Další odpovědi
Drap

Pro někoho velmi jednoduché, pro jiného téměř nemožné.

anonym

Jednoduché … i pro toho kdo to nyní dokáže jak se říká lusknutím prstu určitě ty začátky které to umožnily nebyly jednoduché … Není to jen o štěstí jak si většina lidí naivně myslí, pokaždé jsou za tím výjimečné schopnosti a neutuchající zápal je uplatnit ve svůj prospěch. Ne každému se toto podaří, speciálně se to pak nemůže dařit těm kteří své schopnosti uplatňují ve prospěch nějakého zaměstnavatele, nikoliv svůj vlastní, bohužel.

Rokio

Ano, pro toho, kdo se brzo dozvěděl o Bitcoinu, začal do něj investovat a měl pevné nervy. Myslím tím, že koupené Bitcoiny držel a neprodával je, ale pustupně je začal prodávat, až jejich cena šla rapidně nahoru.