dust8

Myslíte, že post ministra zdravotnictví představuje nevděčné místo?

Nejlepší odpověď
dudu

Jiná odpověď

Hold po.ral to. Premiérovi nezbývá než Prymulu odvolat a hospodu nechat zbourat.

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Každý ministr je takříkajíc „na ráně“. Měl by to být odborník v oboru a nedělat zásadní chyby.

annas

Ano, protože...

Vždy si vzpomenu na slova babičky ze stejnojmenné knihy B. Němcové.

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem – tak nějak.

Neplatí jen pro hodnocení ministra, ale i jinde, třeba i ve virtuálním světě.
Je lepší vždy hledat chybu u druhého než sám u sebe… Takto se odhaluje, jaký ten druhý je.
--

Dnes ráno 23/10 po 8. hod jsem v ČRo Olomouc zaslechla informaci, která se prošetřuje, že ministr Prymula nastupoval bez roušky do auta , nebyl v něm sám. .

Až před chvílí jsem si přečetla podrobnosti. Je pravda, že by měl jít Prymula příkladem. Jsem zvědavá, jaký bude výsledek vyšetřování a Prymulovo vysvětlení.

https://cnn.i­prima.cz/dela­te-si-z-nas-srandu-odstupte-lide-se-na-socialnich-sitich-ostre-pustili-do-prymuly-11843

zjentek

Ano, protože...

…to svou návštěvou otevřené (i když vlastně nevíme, zda v tom podniku „měli otevřeno“) restaurace za účelem stravovaní dokládá samotný ministr zdrav. Prynula a to tak, že tímto svým počinem příliš vděku směrem ke své funkci tedy rozhodně neprokázal.

Pepa25

Ano, protože...

Ano, zvlášť v době koronaviru. Z ministrů zdravotnictví zemí EU, kteří byli ve funkci v březnu 2020 už nejsou ve funkci ministři těchto zemí: Belgie, Bulharska,
ČR, Irska, Nizozemí, Polska, Rumunska.
Na druhou stranu lze tuto statistiku hodnotit i tak, že většina (zatím) ve funkci přežila …

Emefej

Ano, protože...

Každý post v každé vládě je vždy nevděčný. Nikdy se nikdo nezavděčí všem.

Kepler

Ano, protože...

Nechtěl bych být v jeho kůži. Nese obrovskou odpovědnost.

hapiky

Ne, protože...

Ono nevděčné místo je jen pro ty, kteří na to nestačí, nemají dostatečnou praxi či odbornost, ale takových bude dnes asi většina.