Myslíte, že pomocí nových technologií se lidstvo konečně zbaví svého největšího prokletí – vraždění a pojídání zvířátek?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Už zase ???
Doplňuji:
Tady najdeš uspokojení. http://www.det­skestranky.cz/

Další odpovědi
Funna

jakého prokletí?…copak masožravci a všežravci nezbíjejí zvířata pro vlastní obživu???…díky živočišným proteinům se rozvinul lidský mozek…ale ty je zjevně nejíš !!!

quentos

Určitě ne, protože člověk je od přirození všežravec. Nejedná se tedy o prokletí a už vůbec ne největší. Ne každej má touhu se do konce života chodit pást jako vy, a většina vědců už vůbec ne.
Co je největší prokletí žáby? Že žere mouchy? :{D>

mosoj

Nezbaví. Jedná se o přirozenou potravinovou pyramidu na jejímž vrcholu stojí člověk. Chemii většinou nikdo moc nemusí.

ptáč

Je vidět že spousta avatárů souhlasí s hladem. Ne jen hladem po jídle, ale i nenasytnost kterou nazývají ekonomickým rozvojem. Boty kdysi sílí ručně. Když někdo vymyslel a zkonstruoval stroj který práci zjednodušil, lidé věřili, že svět bude krásnější, život jednodušší, všichni se budou mít lépe. Líp se má jen několik lidí, otročina pokračuje, boty jsou naopak dražší. Stroje a technologie nic nevyřešily. Jen se zrychluje spotřeba, urychluje prace, honem honem. Zvířátka kvůli lidskému hladu umírají víc, lidí přibývá.
Doplňuji:
Zasraný android a jeho automatické opravování všeho co napíši správně.

bolak

Za pár let budeme umět pěstovat maso, pak přijde doba kdy star-trek bude realitou a budeme si jídlo vyrábět na molekulární úrovni, tzn. budeš mít přístroj podobný mikrovlnce, namačkáš si potravinu 12304 – králičí maso a „mikrovlnka“ ti ho za pár vteřin vytvoří.

Lea1809

Maso je velmi dobré ano je to opravdu škoda když zabíjejí nevinné zvířata ale oni by tak či tak umřeli takže není na tom co řešit. V budoucnu myslím, že budeme jíst jídlo v prášku taže asi zabíjení skonči neboť všechna zvířata do budoucna již pozabíjime.

MoroAirWolf

Taky mi moc vadí vraždění zvířat,ale musíš pochopit že potravinový řetězec technologie nikdy nenahradí.Naše tělo potřebuje k zdravému životu maso.Nemyslím si,že je to prokletí,kdyby nefungoval potravinový řetězec zvířata by byla přemnožená a umírala by kvůli nedostatku potravy.

Agneta

vanasi >>> a co takhle „říkanka pro Andreu“? (detskestranky­.cz):DDD

anonym

Teda Agneto, že i ty???????

anonym

Ale ty detské stránky se mi fakt líbili!!!Opravdu…

Agneta

no vidíš :DDD