zjentek

Myslíte, že podobná terapie „zchladit ohřát“ může posilovat imunitu?

Když ráno co ráno promrznu/prochladnu při větrání bydlení (přes noc se netopí) a pak, až mám pelíšek a okolí naklizený a zavřu okna, tak zatopím a promrzlý jak rampouch si dám horkou sprchu. Když z ní vylezu, už je teplo. Den co den. Můžu tak nevědomky posilovat imunitu?

Odpovědi
Ametyst

Řekla bych, že můžeš. Máš to podobně, jako fyzioterapeuti doporučují střídat horké a studené pro lepší prokrvení. To je základ. Good luck, keep going.