zjentek

Myslíte, že po světě se pohybují tajný agenti a trousí „kovidy“, když je třeba?

Muži v černém se zkumavkou…

Odpovědi
JežíšKristus

evidentně

Rokio

Pokud tohle myslíš vážně, tak je to projev paranoidního myšlení. Samozřejmě, že ne. Jestli by tohle nějaký stát dělal, tak by uškodil sobě. Země potřebuje daňové poplatníky.

Jinak nic proti tobě nemám, zjenteku. Jenom se ti snažím vymluvit tvoji utkvělou představu a dělám to v dobré víře.

aliendrone

Tak protože VÍME, že se po světě pohybují „tajní agenti“, kteří místo Covidu trousí SPERMIE (víš KOHO myslím, viď), tak to nemohu spolehlivě vyloučit. Nicméně se mi zdá, že by to bylo nošení dříví do lesa, Covid si poradí i BEZ nich. Myslím. ;) :D

zjentek

Aliene, všim sis, jak mají různý ty kovidy od nepaměti krátkou životnost? Uvidíme, co na to nynější omicron. Pokud bude dělat mrtvýho brouka, tak se vsaď, že se RYCHLE zase něco objeví. A náhodou ZASE na vícero místech najednou. No a pak se to už samo velice rychle rozšíří a zpravidla velice rychle taky zdechne. Jako motor, když vypneš klíčkem. (;

Taky scénář, nebo ne? Dle Rokia sice paranoidní, ale… Je třeba naučit se rozlišovat, kdo je zde SKUTEČNÝ PACIENT (; D; D;

zjentek

…A je celkem přirozené, že „syntetický“ virus z labiny záhy „zdechne“. To za epidemie/pandemie přírodního/při­rozeného viru, jó panečku, to bychom se jinak otáčeli, než to předvádíme v modelech za poslední dva roky.

zjentek

…Škoda jen, že člověk si nemíní připustit svou malost. prostě nemíní, no… A čím menší člověk, tím větší jeho malost.

zjentek

Rokio děkuji. Také proti tobě nic nemám. Jenže nemůžu tušit, natož pak vědět, zda právě tvá víra je ta dobrá. A tak jsem ve střehu- beru s rezervou. Ale dík.