Michal Kole

Myslíte že plavání pod vodou zvyšuje inteligenci?Hluboké dýchání: Bych věřil, že se okysličí mozek, ale zádrž dechu ???

Viz článek:

http://www.pla­veckyblog.cz/pla­vani-pod-vodou-zvysuje-vasi-inteligenci/

Nejlepší odpověď
zzzzz

Když se to přežene, tak to tu inteligenci podstatně sníží. Pár minut bez vzduchu a je to. ☹

Další odpovědi
Drap

Michale, chtěl bych mít tvoje starosti. A pro zvýšení nemusíš plavat, stačí když strčíš hlavu do kbelíku s vodou

Protiva

Já tomu věřím. Třeba takový delfín to dotáhl daleko. Prý někteří už umí i rozdělat oheň.

Conchus

Jak to čtu, tak ani přestěhování pod vodu ti nepomůže. S inteligencí toho už moc nenaděláš. Holt když se rozdávalo, měl jsi jít dvakrát.