Avatar uživatele
zjentek

Myslíte, že otázky a odpovědi tady boduje robot?

..najednou mně během relativně krátké doby (dva dny) přibude třeba 5bodů (né, že by mně to vadilo, v skrytu se raduji, pánč je to ten důvod, proč tady jsem). A tak si projedu svý poslední moudrý odpovědi a zjistím, že mně tam žádný body nepřibyly a ani ti tázající tam žádný nepřibyli, a tak se ptám, jesli to boduje robot, pánč když dám někomu bod já, vzápětí mně taky jeden přibude, ale aktuálně není vidět kde. A protože je to tady jedna ze zásadních věcí, umí ji někdo vysvětlit? Podle mě je ten dotyčnej robot!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, gagaga před 3102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Robot nemaže anil neboduje. Jen zaznamená nahlášení otázek či odpovědí od uživatele a odešle zprávu. U otázek bohuřžel jen tomu, kdo ji vložil, nikoliv těm, kteří odpovídali.

Protože admin dlouho neúřadoval, nahromadilo se mu hodně nahlášených otázek či odpovědí, takže postupně smaže nebo vrátí odpovědi či otázky

Proto se body pohybují. Např. jsem odpovídala na barbakanovu otázku o berušce a breberušce, kterou nahlásil jugar jako závadnou. Bylo to asi před 27 dny, admin ji vrátil zpět před 3 dny.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-slunecku-sedmitecnem-rika-beruska-a-vsi-breberuska

Rovněž vrátil mou položenou otázku, dokonce 2×. Když jugar otázku poprvé nahlásil, vložil jsem ji znova. Opět nahlásil, opakovala atd.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

A co když ti někdo obodoval třeba 3 roky starou odpověď. Ty procházíš taky a pamatuješ si, kolik měly palečků?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

… a kdo myslíš, že je taky maže (ty závadné)? Taky robot?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Ne, nemyslím, že to tu boduje robot. Nic takového nepozoruji. A nebo mě ten robot nemá v programu, to je taky možný. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

jj, taky jsem to někdy vypozoroval tentýž fenomén, že mi nějak divně přibývaly body. Jal jsem stejné podezření. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Tak mi dávej body a budou ti přibejvat. 😁

Nevím, mě taky přibývají body, taky nevím za co, hrozně špatně se to zkoumá, kdyby tu třeba v profilu byla kolonka naposledy obodované nebo tak něco..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Né,to by nenapadlo ani tvora bez mozku,že to tu dělá robot a ty se uklidni svými výrazy vůči mě,buď tak laskav.
Nauč se psát dotazy,tak jak máš a hlavně občas použij i mozek,díky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

ako na pieskovisku, hádate sa, hádate a zatiaľ si iný „kamarát“ z „vášho piesočku“ postavil hrad.
Nechajte na uja admina mazanie a búranie vašich tortičiek a zámočkov!

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jugar, tohle je pro mě zásadní dotaz, takže zkus to smazat a smažu ti půl profilu ..ostatně už by to bylo zapotřebí..

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hele,ty chytráku,přestěn vyhrožovat,nebo mi dojde trpělivost a pak opravdu uvidíš tomtočo!
Tím,že mi tady vyhrožuješ,můžeš jít i před soud,víš o tom?
Tvoje připitomělý dotazy bez prvního počát.písmena by zasloužily smazat všechny.Idiote.

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

panebože ..teď´s to konečně napsal jako holčička a když´s byl malej, tak ti na pískovišti určitě sebrali mašličku a to máš z toho

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdo to je?
Panebože,neznám toho tvora.

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

tak se takhle tady vsichni domluvte, a smazte ho celyho ! :))

  • iv-

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

gagaga- no jo, jenže tady taky(jako v každé zkorumpované instituci) panuje „nemilosrdná spravedlnost“ ..těžko se to vysvětluje, ale tady se nedá s nikým domluvit- všichni tady jsou již domluveni ;)

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

b.a.r.b.a.k.a.n. Tak to je dobrý, já jich mám 8 🙂

před 3102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jo to bys musel bejt bakan a já entek, aby ten nick intelektem odpovídal Jugarovi

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zase jsi byl hrubej a sprostej?,Když ti to smazali,viď.
S tebou to jinak nejde,hlavně nesmaž půlku profilu adminovi,hihihi

před 3101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek