zjentek

Myslíte, že otázky a odpovědi tady boduje robot?

..najednou mně během relativně krátké doby (dva dny) přibude třeba 5bodů (né, že by mně to vadilo, v skrytu se raduji, pánč je to ten důvod, proč tady jsem). A tak si projedu svý poslední moudrý odpovědi a zjistím, že mně tam žádný body nepřibyly a ani ti tázající tam žádný nepřibyli, a tak se ptám, jesli to boduje robot, pánč když dám někomu bod já, vzápětí mně taky jeden přibude, ale aktuálně není vidět kde. A protože je to tady jedna ze zásadních věcí, umí ji někdo vysvětlit? Podle mě je ten dotyčnej robot!

Nejlepší odpověď
annas

Robot nemaže anil neboduje. Jen zaznamená nahlášení otázek či odpovědí od uživatele a odešle zprávu. U otázek bohuřžel jen tomu, kdo ji vložil, nikoliv těm, kteří odpovídali.

Protože admin dlouho neúřadoval, nahromadilo se mu hodně nahlášených otázek či odpovědí, takže postupně smaže nebo vrátí odpovědi či otázky

Proto se body pohybují. Např. jsem odpovídala na barbakanovu otázku o berušce a breberušce, kterou nahlásil jugar jako závadnou. Bylo to asi před 27 dny, admin ji vrátil zpět před 3 dny.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-slunecku-sedmitecnem-rika-beruska-a-vsi-breberuska

Rovněž vrátil mou položenou otázku, dokonce 2×. Když jugar otázku poprvé nahlásil, vložil jsem ji znova. Opět nahlásil, opakovala atd.

Další odpovědi
Lamalam

A co když ti někdo obodoval třeba 3 roky starou odpověď. Ty procházíš taky a pamatuješ si, kolik měly palečků?

anonym

… a kdo myslíš, že je taky maže (ty závadné)? Taky robot?!

kapka

Ne, nemyslím, že to tu boduje robot. Nic takového nepozoruji. A nebo mě ten robot nemá v programu, to je taky možný. :D

Alesh

jj, taky jsem to někdy vypozoroval tentýž fenomén, že mi nějak divně přibývaly body. Jal jsem stejné podezření. 😉

Mravenec

Tak mi dávej body a budou ti přibejvat. 😁

Nevím, mě taky přibývají body, taky nevím za co, hrozně špatně se to zkoumá, kdyby tu třeba v profilu byla kolonka naposledy obodované nebo tak něco..

anonym

Né,to by nenapadlo ani tvora bez mozku,že to tu dělá robot a ty se uklidni svými výrazy vůči mě,buď tak laskav.
Nauč se psát dotazy,tak jak máš a hlavně občas použij i mozek,díky.

led

ako na pieskovisku, hádate sa, hádate a zatiaľ si iný „kamarát“ z „vášho piesočku“ postavil hrad.
Nechajte na uja admina mazanie a búranie vašich tortičiek a zámočkov!

zjentek

Jugar, tohle je pro mě zásadní dotaz, takže zkus to smazat a smažu ti půl profilu ..ostatně už by to bylo zapotřebí..

anonym

Hele,ty chytráku,přestěn vyhrožovat,nebo mi dojde trpělivost a pak opravdu uvidíš tomtočo!
Tím,že mi tady vyhrožuješ,můžeš jít i před soud,víš o tom?
Tvoje připitomělý dotazy bez prvního počát.písmena by zasloužily smazat všechny.Idiote.

zjentek

panebože ..teď´s to konečně napsal jako holčička a když´s byl malej, tak ti na pískovišti určitě sebrali mašličku a to máš z toho

anonym

Kdo to je?
Panebože,neznám toho tvora.

gagaga

tak se takhle tady vsichni domluvte, a smazte ho celyho ! :))

  • iv-

zjentek

gagaga- no jo, jenže tady taky(jako v každé zkorumpované instituci) panuje „nemilosrdná spravedlnost“ ..těžko se to vysvětluje, ale tady se nedá s nikým domluvit- všichni tady jsou již domluveni ;)

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

b.a.r.b.a.k.a.n. Tak to je dobrý, já jich mám 8 🙂

zjentek

jo to bys musel bejt bakan a já entek, aby ten nick intelektem odpovídal Jugarovi

anonym

Zase jsi byl hrubej a sprostej?,Když ti to smazali,viď.
S tebou to jinak nejde,hlavně nesmaž půlku profilu adminovi,hihihi