Kepler

Myslíte, že opravdu byla mezi bači rozšířena zoofilie?

Na každém šprochu pravdy trochu, nebo je to lidová tvořivost?

Jak vyprávěl Izer:
Tak ako to chceš dnes?

  1. nežno aj s bozkaním
  2. na tvrdo

A ovce na to: béééé

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím

Další odpovědi
Kelt

Je sice pravda, že na každém šprochu je pravdy trochu, ale na druhé straně realita je trochu jiná. Například vztah šéf sekretářka se automaticky předpokládá intimní vztah. Stejně to bude asi i v tomto případě. Hlavně, že jsou to dobré vtipy, ale jestli se zakládají na skutečném pravdivém základě, to se neví.

marci1

I takové věci se stávaly. Ale hlavně existuje mnoho vtipů na toto téma:
Přijede reportér do malé vesničky v horách. Zajde za bačou a říká: „Mám o vaší vesničce napsat článek do novin, tak mi povězte nějakou veselou historku.“ Bača se zamyslí a povídá: „Jednou se nám ve vesnici ztratila ovce, a my celá vesnička držíme pohromadě, tak jsme ji šli všichni hledat. Našli jsme ji na palouku za lesem, tak jsme si všichni užili a celý týden z toho bylo v hospodě veselo.“ – „To o té ovci ale nemůžu do novin napsat! Zkuste nějakou jinou veselou.“ – „No, jednou se nám zase ztratila koza, a my celá vesnička držíme pohromadě, tak jsme ji šli všichni hledat. Našli jsme ji až u rybníka, tak jsme si všichni užili a čtrnáct dnů jsme z toho měli srandu.“ – „To snad není možný, zkuste raději nějakou smutnou historku!“ – „No, to jsem se jednou ztratil já…“ 🙂

orwell

Já si myslím, že jo. Když jsi dlouho sám někde v kopcích jen s ovečkami… S vlčicí nebo medvědicí to půjde těžko. A mj. znalci říkají, že zase mezi babou a ovečkou (či kozou) v tomto zas tak velkej rozdíl není. Tohle posoudit nemohu a zkoušet to nebudu.