zjentek

myslíte, že není žádná šance pomoct druhým, dokud nedokážete pomoci sami sobě?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Může to být naopak – je kolikrát jednodušší pomoct druhému, než sám sobě 🙂

Další odpovědi
Mapel

Sůwa má pravdu, ale nevím jak pomoci mazačům. Schovávají se za anonymitu. Jak by se to změnilo s hlášením otázku smazal ten a ten. To je ten rozpor slov a činů, jak už mi bylo smazáno. Nechci být podřízen totalitě, ale rád jí provozuji.