Avatar uživatele
hapiky

Myslíte, že někomu ze zdejších uživatelů chybí průvody, blbé keci z tribun a dopoledne zavřené hospody na 1.máje?

Svátek práce máme jistě rádi všichni,i na něj rádi vzpomínáme, ale do průvodu by měli povině chodit jen Komáři. Alespoň by bylo jasné kdo to má ještě stále v hlavě pomatené.

Zajímavá 0 před 2185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Blbé kecy zaznívají i dnes z úst některých našich politiků a ani nepotřebují nějaké tribuny.S tím organizováním různých průvodů se už také začalo,zatím díky bohu ne povinně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Neexistující věci (keci) ani průvody, do nichž nechodil,
nemohou nikomu chybět.

Ani nevím, že by se někde
na 1. máje dopoledne zavíraly hospody.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Brblal

Já jsem byl tenkrát dítě, mohl jsem jet ráno s dědou a podívat se do jeho práce, on byl soustružník tak mi to tam ukázal, jindy než 1.5. bych se tam absolutně nedostal, průvody a projevy před polednem jsem pak nesledoval, to mě vůbec nezajímalo, ani nikdo z naší rodiny do průvodu nechodil.
Bylo dobré, že jsem se mohl podívat do práce dědy a že se ten den nepracovalo, byl tam klid, ale všechny stroje fungovaly (šly zapnout), pamatuji na jeho výklady a zajímavosti co říkal…

Dnes existuje něco podobného DOD. Dle informací bude opět letos projekt Open house Praha (ve dnech 19–20.5.2018). na stránce zde:
http://openhou­sepraha.cz
Bude možné se podívat na místa, kam běžně přístup není, často bude i s výkladem zaměstnanců a budou odpovídat na otázky…

Upravil/a: Brblal

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
orestez

To, že se někdo domnívá, nebo si myslí, že veřejné průvody někomu schází, může něco znamenat. A je potřeba nutné se tomu bránit. Jestli bylo kdysi mrtvých zabitých dost, tak není potřeba dělat další masakry dál. Ale antipatií a nenávistí proti špatnému státnímu zřízení, které by se bez lidí neobešlo, v myšleních moderních lidí nelze docílit klad. Jen aby nám to právo jít kam chceme jít zůstalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Hospody se nezavíraly, jenom bylo zakázáno po určitou dobu ( a to dopoledne !!!)podávat tvrdý alkohol. Pivo se do toho nepočítalo. Takže kdo má blbé kecy?
Také nevím, že by mne někdo k účasti v průvodu nutil i když jako kluk jsem chodil docela rád a projevu jsem stejně nerozuměl.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

ivzez: Jo hospody byly otevřené ale prázdné, protože byl zákaz nalévání jakéhokoliv alkoholu.Sory.

před 2185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

O zákazu nalévání a prodeje alkoholu
vím jenom v souvislosti s volbami.
S 1. májem ne.
Ale netvrdím, že si pamatuju všechno.)

před 2185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Brblal

Jak jsem psal o DOD tak to je zkratka: Den Otevrenych Dveri, bude to snad každý rok, nejen letos 2018.

před 2180 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek