bolak

Myslíte že někdy přestane fungovat server uloz.to?

Že ho zakážou? Nebo jsou nějaký důvody, proč na ně nemůžou?

Nejlepší odpověď
Questman

Tak, myslím, že to mají nějak ošetřené aby veškerá odpovědnost ležela na uploaderovi. Takhle to ale měl i megaupload. Nejspíš to bude tím, že se ještě neprosadil zákon, umožnující státu takové stránky zakázat, mazat. Určitě je to něco se svobodou slova nebo tak. Pokud vím, tak se snad i správci snaží některé soubory mazat (nejnovější filmy, hry atd.) ale při množství souborů se jim to nedaří. Buďme rádi, že je to tak jak to je a že ACTA a další zlo zatím končí krachem 🙂

Další odpovědi
anonym

Souhlas s Questmanem. Ale ikdyby na ulož.to někdy došlo, češi si najdou jinou alternativu jako cztorrent apod. Tohle bude žít pořád.

lukas

V dohledné době jistě bude fungovat dál. Po uzavření Megauploadu se mi zdá že se dost zpřísnila(nebo zavedla) kontrola, mnoho souboru s novými filmy atd. je odstraňováno. Asi netřeba vysvětlovat. Přesto, u nás je zákon pro uživatele volnější, naopak v USA si FBI a podobné agentury můžou dovolit téměř všechno. Torrenty jako zmiňuje Layoutman rozhodně nejsou náhradou ulož.to, zaprvé je to malinko komplikovanější pro stahovače a za druhé je to narozdíl od stahování nelegální, u torrentů se zároveň se stahováním soubory i nabízí, což je nelegální (u filmů,hudby,sof­twaru..).

mvbt

A je to tady – alternativa k Ulož to
https://fastsha­re.cz/ulozto-konci-stahovani-alternativa.html