Lgee

Myslite, že někdy dojde ke kolonizaci vesmíru některou z velmocí?

Smlouva o vesmiru to zakazuje, je nejaka moznost, ze nejaka velmoc přesto dokáže vesmír kolonizovat?

Odpovědi
cochee

Jasněže. A pak přiletí flotila klingonských Vor'cha a rozmáčkne velmoc i s celou Zeměkoulí jak hnidu.

aliendrone

Ne, tedy alespoň nikoliv s (významnou) podporou velmocí. Systém přirozeně NEMÁ ZÁJEM o vesmírnou kolonizaci. (Nepleť se, všelijaké kroky tímto směrem velmocemi činěné mají v reálu úplně jinou příčinu, což ale nebrání z toho později těžit.) Ovšem jako počin SOUKROMÝCH subjektů mi to přijde VELMI pravděpodobné.

Největší plus vidím v tom, že přes meziplanetární prostor (vakuum) nedokáže putovat ani nejpokročilejší turbokoště WS 3000 Její Excelence velvyslankyně PEKLA na Zemi. KONEČNĚ najdou chlapi trochu klidu. ;) :D :D

led

Kolonizácie v zmysle podrobenia si obyvateľov iných vesmírnych telies podľa súčasnej legislatívy neprichádza do úvahy. Napriek prítomnosti istého tajného invandera s kódovým označením A71894 skrytého pod menom „aliendrone“ na našej Zemi.

Počas mojich ciest časom sa mi podarilo vidieť dopis vesmírneho letca. S jeho súhlasom časť z neho si môžete prečítať nižšie.
Tam bude aj odpoveď na vašu otázku:

"Milá Priateľka,
Ty, tvárou mi neznáma priateľka z dávnej minulosti

Zem!
Dosiahli sme hranicu Slnečnej sústavy! Na lodných monitoroch sa objavil cieľ našej cesty…
Zem, malá modrá planéta, tretie dieťa staručkého Slnka je na dosah. Vraciame sa do miest, odkiaľ vzlietli prví ľudia do Vesmíru.
Vraciame sa domov."

jáára

Ano. Kim tam pošle kolonii bakterií

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Led – jaké legislativy??

led

Jestvujú medzinárodné dohody. Ako znalý vyhľadávania na internete si to isto hravo nájdete, ak chcete.

Lgee

To neni legislativa, však sem o tom psal, ale je to jen smlouva, neni to svetova totalita, a smlouva se dá porušit.

led

Lgee, zmluvu nie je treba dodržiavať? To je zaujímavá informácia. K čomu teda slúžia zmluvy? Zmluva nie je súčasť legislatívy?

Lgee

Neni současti státu, stat to plní jen když je to součast jeho práva.

led

spáč aliendrone zaspal vývoj. Turbokoště WS 3000 je už zastaralý vybehnutý typ. Ale, čo už môžme chcieť od ehmmm, čo v živote nedržal ani len obyčajnú metlu, nieto ešte „turbokoště“ v ruke, či chápadle svojho mechanizmu.

aliendrone

led>>> Ó princezno PEKELNÁ, démonicky přespanilá – mýlíte se. :)
Vaše triky (nakrucování se, předklony s hlubokým výstřihem apod.) fungují POUZE na jedinou mužskou stránku a technologie či rozvědka to tedy rozhodně NENÍ. ;) :D :D

Váš pokus alá GUSM/dr. Goebbels propagandisticky zapůsobit NEVYŠEL, vím dobře, že technologie PEKLA (ještě v dobách ranného novověku vyhovující) DNES již značně pokulhává i za pozemským vývojem, natož mimozemským!

Co chtít po pometlech nedosahujících ani WARPu 1, natož aby zvládly nulový transport (bezčasová teleportace). Venkoncem zvýšený počet kolizí dopravních letadel s postavičkami na pometlech nasvědčuje tomu, že i s radarovou technikou je na tom PEKLO dost bledě.

K Vaší nactiutrhačné poznámce ohledně „nedržení koštěte“ se nebudu moc vyjadřovat. Na vojně jsem byl (což značí, že za půl roku jsem sjel šůrovákem možná VĚTŠÍ plochu, než spousta žen za celý život), to zaprvé a zadruhé koště ovládám OBOUSTRANNĚ dobře. Jakkoliv rozhánění se jeho násadou mi sedí povahově víc, než nudný úklid, k němuž jsem byl KRUTĚ a BEZOHLEDNĚ nucen od útlého dětství. ;) :D :D