SajmonModer

Myslíte, že naladíte Prima LOVE a budete se na tento kanál dívat?

Nejlepší odpověď
iceT

No já rozhodně ne,existujou i jiný programy,na který se dá koukat,to dokument třeba o pavoucích bude určitě přínosnější.

Další odpovědi
VampGirl

Program doma určitě naladíme, ale myslím, že se na něj nejspíš moc dívat nebudu. Na romantické seriály a podobné žánry filmové tvorby mě moc neužije. Zajímají mě spíše dokumenty o zvířatech a napínavé filmy. 🙂

Terryle

Na televizi se nekoukám vůbec a něco TAKOVÝHO mě k tomu rozhdoně nepřiměje. SPíš o důvod víc, proč ji rozhodně nezapnout.

stana73

Ani to nebudu zkoušet.