peterka33

Myslíte že můžu hrát ještě hokej?

Je mi 11 let a hraju baseball a chci hrát hokej jako brankář umim bruslit a chytat ale nevim jestli je to ještě dobrý nápad dekuji za případnou odpoved
Doplňuji:
.............­.............­.............­.............­.....

Nejlepší odpověď
Ar

Peterko 33 pokud nejsi opravdu talent od „pána boha“ a nemáš to vyloženě dané, je pozdě začínat v 11 letech. Můžeš to sice zkusit se přihlásit v nejbižším hokejovém klubu a tam ti trenér řekne jestli na to máš nebo ne.
Trénoval jsem hokejový „potěr“ 11 roků a vím, že kluci co přicházeli po 10 roku věku to už nikdy nedohnali. Nechci tě nijak zrazovat, ale moc nadějí nedávám hrát v nějakém klubu co hraje už i tu nejnižší soutěž.
Další věc je, že nejvíce kluků , hlavně těch starších se hlásilo, když se hrálo mistrovství světa. Do podzimu je to přešlo. Co je ještě problém je tvůj baskett, tyto sporty spolu kolidují a nejde je dělat oba najednou. Budeš buď chybět na tréninku (zápasu) baskettu a nebo hokeje. Sám si moc dobře pamatuji jak museli kluci volit pro který sport se rozhodnou. Bohužel je to tak, na něco je člověk starý už v 11 letech i když se to může zdát jako nesmysl.
Doplňuji:
Tak koukám, že jsem špatně četl a jde o baseball a be basketball, tak ten basket beru zpět. S baseballem by to zkloubit šlo, ale jak jsem psal 11 let he už dost.
Přesto přeji hodně štěstí a když to vyjde tak hodně píle a pevnou vůli.
Brankařů není nikdy dost.

Další odpovědi
Nikkol

Náš malej začínal ve 3 letech a nábor byl od 3 do 9 let ,tak nevím nevím, ale za zeptání nic nedáš.

hanulka11

Proč bys nemohl? Až bude nábor přihlaš se.

arygnoc

niet dôvod , prečo nie.