Kepler

Myslíte, že Merkelová už konečně pochopila svůj omyl?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html

Nejlepší odpověď
Dismas

Já bych řekl, že ona moc dobře ví, jak Německu škodí, ale Spojené státy ji vydírají něčím, co zjistili z odposlechů. Taky je možné že se zbláznila nebo konvertovala k islámu (což není zas takový rozdíl).

Další odpovědi
UltraFan

Myslím, že to, že udělala chybu ji došlo už před dobou. Ale před lidem to nikdy nepřizná a bude si pořád stát za tím, že to bylo dobré rozhodnutí.

kodl67

Makrela to určitě dávno pochopila ale kdyby to přiznala,přizná svůj velký podíl na této invazi

Kelt

Pokud setrvá ve funkci, tak asi ne.

ten který je

Ta si bude stát za svým a nejen ona.
http://protiprou­d.parlamentni­listy.cz/poli­tika/2168-sobotkovy-hacknute-maily-soudruzi-se-radi-jak-zmasirovat-mineni-naroda-jak-umoznit-premierovi-otevrit-dvere-migrantum-a-nevyvolat-revoluci-jsme-pry-tupci-spiknuti-a-velezrada-v-primem-prenosu.htm

lexx

zatloukat, zatloukat, zatloukat…dokud něco z toho kápe a rozzlobený dav nebuší pěstmi na vrata, i na to příjde, i na to příjde…

Šidlo

toto je tak nelogická otázka, až to bolí

  • odkiaľ viete, odkiaľ sú tí útočníci a kedy do Kolína prišli?
  • to si polícia za celý večer nevšimla možno až 20 gangov pohybujúcich sa po centre? čo robili?
  • 18–35 roční.....bežní banditi v hociktorej krajine, na slovensku sú tiež gangy často v tejto vekovej kategórií – zlodeji, náckovia, organizovaný zločin…
  • to ich správanie – krádež a obťažovanie v opitosti – predvčerom tu bola diskusia o chovaní sa v opitosti, že? ožran môže byť a často je nebezpečný – bez ohľadu na pôvod…že?!

Kepler

Dismas: co víš o vydírání ze strany USA?

Dismas

NSA prý Merkel odposlouchávaly a kdo ví, co zjistily.