dust8

Myslíte, že máte všestranný talent?

pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2017/07/28/09/34/sand-2548132_1280.jpg

Nebo od všeho něco?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne-e. Ještě jsem se nenaučil bílou zuberskou výšivku a hrát na varhany.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že takový talent nemám

Rokio

Nemám všestranný talent.

led

Svoj talent vrhám na všetky strany
Svoj talent hádžem kolo seba
dokonca aj…
Vidia všetci a nik nevidí.
Vedia všetci a nikto nevie.
Chápu všetci a nik nechápe.
No moja skromnosť,
mi nedovoľuje vyvyšovať sa nad iných,
talentovanejších…
Počkaj, až zhasnú v bare,
keď v telke nebude hokej,
keď z aliendrona sa stane človek
keď všetci budeme k sebe ľuďmi
až prejaví sa talent v každom z nás
ako snívajú básnici

aliendrone

Jasně že MÁM! Zejména pro můj zpěv a kresby platí (dovolím si parafrázovat známý výrok) „Slyšet ho zpívat/vidět jeho malůvky a ZEMŘÍT!“ v podstatě DOSLOVNĚ! ;) :D :D

To jen náš buldozer dívčích srdcí a ozdoba dámských ložnic KEPLER to odmítá akceptovat a ambiciózně se dere na MŮJ trůn!! Ale to má smolíka, protože i když si myslí, že spolu s Dochym jsou na mě 2 (jak jsem již dokázal jinde), tak JÁ JSEM ALIENDRONE, tudíž i tak mám přesilu! ;) :D :D ;)

Kelt

Nevím, nic jsem nedokázal, ale asi proto, že jsem svůj talent ještě nerozvinul. Nebo už je pozdě?

led

aliendrone vaša skromnosť je neskonalá, ako už len človek môže od Binára čakať.
Váš talent je úžasný, vaše sebahodnotenie velkolepé „pro můj zpěv a kresby platí…“ Pohľad na váš talent môže byť božský ""Slyšet ho zpívat/vidět jeho malůvky a ZEMŘÍT!"
Ja, ale…
Chcem žiť.
Vaša netalentovaná led

aliendrone

No, proto také neriskuji, že bych Vám zaslal nějaké své malůvky – existuje totiž opravdu málo jedinců, kteří se při pohledu na mé výtvarné dílo spokojí s pouhým zvracením nebo upadnutím do šoku s následným bezvědomím! (S mým zpěvem je to obdobné, přežijí ho pouze ti, kteří si pohotově propíchnou hřebíkem oba ušní bubínky!) ;) :)

Takže je to ode mne vlastně jen důkaz, jak extrémně vysoká je aliendronní etika! No uvažte ten trapas, kdyby se legendární led, která celá staletí je prokletím všech mužů a jež bez mrknutí oka překračuje jejich mrtvoly poté, co si nešťastnící vyrvali srdce z hrudi jen proto, aby jí ho mohli složit k nohám; té led, co přežila všechny ty zátahy na démonické čarodějky/sirény atd. atd. – a pak najednou finíto jen proto, že jste zhlédla nějakou malůvku? :o ;) :D

Uznejte, že by si lidé oprávněně říkali, že s tou „Legendou o nesmrtelné démonické svůdkyni led“ je něco v NEPOŘÁDKU! A aliendrone má rád POŘÁDEK (přesněji ORDNUNG jako řemen!), tudíž je VYLOUČENO, že bych Vaší démonické Jasnosti něco takového provedl.

Ostatně byste sama mohla prostou úvahou dospět k závěru, že Vaše složka v mých preventivně eliminačních plánech „těch ostatních“ prostě MUSÍ obsahovat jiný druh likvidace, neboť již z principu volím způsoby obzvláště podlé a zavrženíhodné (např. předat Vaši adresu Keplerovi), ergo bych se nespokojil s takovým „čajíčkem“, o tom není žádná, takže žádný strach! ;) :D :D

led

aliendrone, vy binárnik jeden, nešťastník, zjavne neviete, že hudbu možno cítiť „hmatom“, nielen počuť. Poznám tanečníka, ktorý nepočuje a „jede jako ďas“. Tu ide o vzájomnú spoluprácu zvukára, ktorý hudbu púšťa a tanečníka, ktorý si ju naštudoval prstami na reproduktoroch.
A maľby… nehľadám rám, ani cenovku, ale myšlienku. Niekedy obraz zavesený skryto v miestach, kde chodia holuby spať, má väčšiu cenu, než obraz vystavený v galérii a obklopený „peňaženkami“ (ľuďmi hľadajúcimi cenovku a nie myšlienku diela).
Stáročia, tisícročia sa pohybujem okolo umenia a „umenia“, tak nejaké mimodimenziálne mimozemské dielo mi snáď nespôsobí žalúdočné kŕče. A keď náhodou, aj to bude skúsenosť, veď ak nepoznám zlé, ako spoznám dobré?

Dochy

Tak mám pocit, že teď mám zas o trochu víc jasno já. Budeš buď Vogon (národ známý svou poezií), nebo nějaký jejich blízký příbuzný.

aliendrone

NEMŮŽU být Vogon, jelikož jsou známí tím, že jejich poezie je AŽ třetí… :) ;)

Dokonce i DRUHÉ místo (natož TŘETÍ – já snad budu požadovat satisFACKY!!) je ZCELA neslučitelné s modem vivendi jakéhokoliv aliendrona!!

Vzpamatujte se soudruhu, něco takového jako nepřátelská přesila imperialistů prostě NEEXISTUJE a stejně tak neexistuje nějaké 2. místo, natož TŘETÍ! ;) :)

NJN, však oba víme, že Vogoni jsou VOGONI a gangster Dochy je GANGSTER DOCHY! ;) :D :D

Dochy

Hmmm takže Paula Jennings z UK?? Tak to jsem si o Tobě vážně nemyslel, že budeš nějaká pozemská buchta…

aliendrone

No jo, ZLOČINEC se NEZAPŘE! Mohl bych se rozepsat o skrytých/krycích identitách, ale jak jsem již odhalil > gangster Dochy je GANGSTER DOCHY a takové jemnosti, které nelze rozšmelcovat 30ti megapráskovým fotrazonovým kanónem značky „Tutáč zabijáč“ jsou zcela mimo jeho dohled! ;) :D :D

Takže místo dalšího mlácení prázdné slámy ti cituplně pošlu píseň k lepšímu poobědovému trávení! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mfJhMfOP­WdE&feature=y­outu.be&t=22 :) ;)