jimlife

Myslite ze mam sanci?

Chci se zeptat, včera ve fitku jsem oslovil jednu krasnou slečnu, me je 15 a ji je 19. Zeptal jsem se jestli mi da kontakt a dala, pote se me zeptala jak se jmenuji a kolik mi je, pote jsme si povidali asi 10 minut sli jsme cvicit koukl jsem na ni a usmala se na me a kdyz jsem byl doma tak jsem se ji zeptal jestli ma pritele a rekla ze ano ale pujdu s ni do fitka. Tak se chci zeptat jestli mam nejakou sanci.

Nechci ji k sexu. Proste normalni vztah.

Nejlepší odpověď
Kazatel

Šanci na co? To že ti dala zelefon nic neznamená. Navíc si proti ní naprostý ucho.

Další odpovědi
aliendrone

Hmmm, k tomu nemám co říci. Ale připomenu ti pro jistotu pravidla dobrých mravů (jakkoliv je mi jasné, že se dnes už moc nenosí, tak PRÁVĚ PROTO).

Při přistižení rozzuřeným manželem/přítelem se VŽDYCKY UTÍKÁ! A to i kdybys s ním byl schopen v pohodě levým malíčkem vytřít podlahu! Je to VELICE MOUDRÉ pravidlo a neboj – takovým útěkem nijak tvá chlapská čest NEUTRPÍ! :)

Drap

Určitě+, nějaká šance je vždy.

Filip84

Jo, to je málo informací, abych Ti mohl nějak seriosně odpovědět. Ty mi ty informace nedodáš, když je Ti 15, protože Ty to, co by bylo potřeba vidět, prostě nevidíš. Tím se netrap, v 15 jsem taky viděl kulový hovno, c´est la Vie. U někoho se to časem podá, u někoho nepodá, ale v 15 prostě není. 🙂

Šanci na co? Chceš jí ojet? Jo, to máš docela velkou šanci, podle toho co píšeš, ta bude „dávavá“.

Nebo na co šanci? Jakože by s Tebou „chodila“? Ono 35 & 39 je trošku něco jiného, než 25 & 29, a úplně něco jiného, než 15 & 19 roků, jistě chápeš. Co by s Tebou jako dělala? Nechápej to zle, ale tak to prostě je.

Když má přítele, dá Ti číslo, flirtuje s Tebou, tak bude rádodajka. Nic víc, nic míň: rádodajka je rádodajka, můžeš od ní čekat to, co můžeš čekat od rádodajky.

Nevím, co víc bys chtěl poradit. 🙂

zjentek

Co jsi nepochopil na dialogu:
„Máš přítele?“
„Ano.“
(???)

elkon

Když má přítele a dala ti telefon, tak nestojí za nic. Ale klídek, takových ještě bude. Hlavně je třeba vždy uvažovat zdravým rozumem a ne tím co máš v kalhotách, jinak si snadno naběhneš.

Vendygross

Upřímně. Když se rozejde s tím co má teď kvůli tobě, tak to znamená že to udělá i s tebou, až se objeví někdo lepší

magorvkleci

Já myslím, že by to mohlo být zábavné.

cappuccino

Nejspis si s tebou jenom pohraje!