zjentek

Myslíte, že mají gayové vztek, že jich není více než heteráčů?

Jestli třeba nejsou vzteklí a z toho pak případně hubatí.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Asi ne. Dnešní úchylná doba, která převrací hodnoty naruby, straní jen menšinám.

Další odpovědi
aliendrone

Nevím, někteří možná. Jsou to lidé (i když úchylní), no. Popravdě – když neprudí s LGBT průvody (bordel v dopravě) a drží se ode mne dál, tak ať si pro mě za mě třeba trhnou vajxlí, jejich věc. :)

paul1

Znám dva gaye, jsou to mírumilovní lidé a myslím si, že mezi nimi takové cítění mají mnozí.