VendulkaVese

Myslíte, že má moje téma na knihu šanci ?

Ahoj. Chtěla bych získat pár rad, popřípadě kritiku, co bych měla zlepšit na své knize. Je mi teprve čtrnáct a vím, že šance, že mi někdo vydá knihu, je asi taková, jako, že se dostanu na Měsíc, ale přesto bych chtěla vědět jaký názor na mou knihu máte vy. Má kniha je na stránkách http://booksa­reallforme.blog­.cz/ , pod rubrikou Kroniky šesti světů. Ráda bych věděla, co si o mém nápadu myslí ostatní. Prosím berte v potaz pravopisné chyby a další mluvnické ‚zádrhely‘. Vůbec mi nebude vadit kritika. Ba naopak, přivítám ji. Vezmu si z ní příklad. S knihou má takový plán, že nejprve ji napíšu celou a poté ji budu opravovat, přepisovat atd. Začátek knihy není nic moc, ale řekla bych, že poslední kapitoly jsou už lepší. Mockrát vám děkuji za vaše komentáře.

Odpovědi
Quimby

Ahoj, přidal jsem si to do oblíbených, až budu mít čas, tak si to přečtu :)