Avatar uživatele
maukyna

myslite ze ma koureni marihuany spatne ucinky na zuby ?????

myslite ze ma koureni marihuany spatne ucinky na zuby
Doplňuji:
ja to napsala asi spatne jde o to ze jsem slysela ze pomaha pryslo mi to prave spis na opak jak muze neco takoveho pomahat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, david22 před 4349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Abych pochopila, oč se jedná, podívala jsem se na Váš profil.
Takže – rozpadající se zuby – nejpravděpodobnější příčina je nedostatek vápníku v organizmu. Ten je nutno doplňovat HLAVNĚ v těhotenství a při kojení. Mléko, sýry, mléčné výrobky celkově, čerstvá zelenina a ovoce. To je to, co by budoucí matka a matka malého dítěte měla konzumovat.
Pokud čtete správně, tak marihuana tam nikde uvedena není.
Pokud již řešíte tak závažný problém se svým chrupem, požádejte lékaře o objednání na vyšetření obsahu vápníku v kostech.
Zatím si v lékárně pořiďte kalcium a pravidelně je užívejte.

Marihuana jako taková má největší dopad na mozek, stejně tak jako ostatní drogy. Proto je také narkomani užívají, viďte. Další účinky zde ale rozhodně budou také. Pokud chcete být v pořádku a chcete své dítě vychovávat jako správná máma, přestaňte do svého organizmu přijímat jedy, které Vám dříve nebo později stejně ublíží.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?maukyna Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

myslím si, že akákoľvek droga včítane kofeínu, nikotínu a alkoholu má škodlivé účinky.
A ako matke sa Vám divím, že hulíte.
Spomínam si, keď zhulený (alebo niečím iným nadupaný) pár z Ostravy zjedol svoje dieťa a nepamätali si to.
Stalo sa to už dávno, možno ešte za socializmu, ale ten prípad bol pre moju generáciu varovaním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

http://www.can­naderm.cz/cs/stran­ka/47/o-konopi.htm

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Na některé druhy problémů prý marihuana pomáhá. Pokud jsem měla možnost ale na dané téma něco vysledovat, tak se jedná vesměs o stavy, kdy pacient dlouhodobě trpí bolestmi a příčina se nedá zjistit. To je taky taková „babská rada“. U každého zabírají léky jinak. Mohou působit i opačně. S nedostatkem vápníku jsem měla v případě 2. těhotenství problém. Nemohla jsem pít mléko, protože mi po něm bylo hodně špatně. Musela jsem to nahrazovat jiným,i mléčnými výrobky a stejně jsem brala i kalcium, protože zuby se mi tehdy také doslova rozpadaly. Ono to nezabere hned, ale určitě s tím pořádek koukejte rychle udělat. Mně to pomohlo a při měření vápníku v kostech jsem potom měla výsledek 125%, takže se to výrazně spravilo.

před 4349 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví