vivatis2-

Myslíte, že lidi jsou taky trochu zvířata?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, jsme si podobní

V sociálních modelech chování máme mnoho společného, dokonce někdy jsou u zvířet na vyšší úrovni.
Dokonce existuje samostatná disciplína s názvem etologie, z níž psala starší dcera seminárku.
Když jsem jí dělal rámcovou korekturu, žasl jsem nejen jak jsme si podobni, ale i jak jsme už klesli.

Další odpovědi
iceT

Ano, jsme si podobní

abych trochu odlehčila-mám doma občas kance,jindy bejka,někdy taky vola,občas mu říkám broučku a někdy je taky prase.

quentos

Ano, jsme si podobní

občas i horší.

jendahun

Vážně jenom maličko

Prosím neurážet zvířata.Jsme součástí přírody,o přírodě se říká že je krutá,ale člověk je krutější a bezohledný.Někdo chytrý kdysi řekl: čím jsem starší a čím víz znám lidi,tím víc miluji zvířata.

Berušinka

Ano, jsme si podobní

My dokonce zvířata jsme! Nebo si myslíš, že jsme rostliny nebo bakterie? =P =D

Ravenne

Ano, jsme si podobní

Kmen: obratlovci, Třída: savci, Řád: primáti, Podřád: opice, Nadčeleď: hominoidi, Čeleď: hominidae, Rod: člověk, Druhy: Homo habilis, Homo erectus, Homo sapiens, Poddruhy: Homo sapiens neanderthalensis, Homo sapiens sapiens…
… Já si myslím, že nejsme „taky trochu zvířata“, ale že jsme zvířata :)

Jikra

Ano, jsme si podobní

dědapetr

Ano, jsme si podobní

led

Ano, jsme si podobní

Máme rovnakého predka – hviezdny prach

filva

Ano, jsme si podobní

venkovan

Ne trochu, ale úplně

Lidi jsou zvířata. Nebo také živé organismy. Z našeho hlediska se domníváme, že jsme chytří, z hlediska třeba zebry jsme naopak hloupí, protože se pořád za něčím honíme, pořád chcem mít víc, když ona vše co k životu potřebuje nosí sebou a jídlo si vybírá podle ročního období a sucha.
Jestli nás sežerou neštovice, angina nebo infarkt a nebo ji lev či jiná šelma je v podstatě stejné. Konec života nějakého jedince ve stádu (u lidí v tlupě).

qwert7

Ano, jsme si podobní

verca97

Ano, jsme si podobní