arygnoc

Myslíte, že keby som založil konkurenciu odpovedi.cz / odpovede.sk,

s tým, že by bol vypočutý hlas „zdola“ (užívateľov) na ich organizáciu a vylepšenia, že by mi to zasponzorovali podnikatelia v cestovnom ruchu (japonského či polojaponského pôvodu)?
alebo že by mi to zasponzoroval niekto iný?
Boli by ste ochotní za prístup na takéto stránky zaplatiť (symbolicky), povedzme „no koľko?“, keby sa sponzor nenašiel?

Nejlepší odpověď
bolak

pokud bys tam nepustil Axla tak bych ti pár korun přispěl do prasátka

Další odpovědi
Drap

Slibovat platbu za něco, co jsem neviděl je obtížné, ale nějak by jsme se dohodli

Sůwa

Špatný nápad to není, jen jestli těch hlasů zdola nebude příliš mnoho a hlavně protichůdných, abys z toho dokázal dát dohromady něco rozumného. Na dobrý web by se možná v prasátku něco našlo – kolik si symbolicky představuješ ?

anonym

Som sponzor tejto odpovede. Pokud v kodexu bude uvedeno, že vám práci může usnadnit najmutý nezaměstnaný, pobírající příspěvky, tak budete správcem takových stránek pana Tomio 岡 村. Upřesním to. Když nabídnete práci nezaměstnaným občanům, třeba nemáte čas odvézt materiál, můžete tuto práci svěřit cizímu, zadluženému řidiči, který vám ujede s autem neznámo kam. Reklamace stát neuznává. V tom případě bych byl ochoten platit svojí blbostí.

anonym

A dostala bych take tricko ? Made in Japan ?
Jinak jsem dost lakoma a nesponzorovala bych.
Hrabat … to jo , ale davat ? Nic pro me ! 🙂
Zadarmo tu vydrzim i s tim … 🙂 Jako on se mnou. Nema to se mnou take jednoduche. -iv-

arygnoc

iv, tak to by som musel premyslieť.
u užívateliek by som asi rozmýšľal o výmene „trikotov“ (nie, nie som fetišista, ale ten proces by mohol byť zaujímavý).

anonym

Tak to tak udelame. Pro zensky tricka a pro chlapi trenyrky !