terry

Myslíte, že když jsem nestihla udělat čočku 1.1. a byla až včera k večeři, že ten Novoroční účinek, aby se mě držely

peníze, bude fungovat?

Nejlepší odpověď
manon

:) Kdepáák :) Kouzla se musí dodržet přesně, jinaka nezaberou :)

Ono to tedy nezabere stejně, ale mně se děsně líbí, že 1. 1. a 24. 12. a možná ještě někdy máme takový docela jednotný jídelníček – a proto se zapojuji, tradice jsou prima – ještě jsem nezkoumala účinky (jelikož nejsem pověrčivá) :)

PS: Tak zas za rok… :)

Další odpovědi
pizlicka

ja ji delala 1.1.v jedenact dopoledne a papala v 16h a pritom tu poveru neznam:-))

radce

Ano, bude to mít určitě ten samý účinek! 🙂

pusinka50

Věř a víra tvá ti pomůže:-)

venkovan

Nevím jestli při inflaci co u nás je má smysl toužit, aby se mne držely peníze. Navíc – te´d po amnestii by jim někdo hned šáhl na ručičky a ony by se mne pustily.