bolak

Myslíte že kdyby se komunisti přejmenovali…

…jakkoliv, třeba na českou stranu za vanilkovou zmrzlinu, že by dostali víc hlasů?
A pokud jo, proč už už tak dávno neučinili?
Nebo myslíte že čekali na rok 2012, že už nějak předem tušili, že se karta obrátí?
A nebo jde čistě jen o třešně?
A co ten konec světa, tušíte nějakou souvislost?

Nejlepší odpověď
dudu

Čiň čertu dobře a peklem se ti odmění. Pobratři se s komunistou a vrzku se budeš dobrovolně hlásit do VUMLu /večerní universita marxismu-leninismu/! Probůh, což nechápete, že celá strategie soudruhů je založena na nedokonalosti lidské paměti!
Bijte na poplach…

Další odpovědi
Drap

Nemyslím si že by se preference zdvihly, spíše naopak.

venkovan

Pokud se komunisti k moci někdy dostanou, tak už to nebude to co bývalo. je již jiná doba, jiná společnost a zkušenosti. navíc ti staří pamalu a jistě odumírají a ti noví už taky se dívají na svět trochu jinak.
Jinak ve své podstatě – je skoro jedno kdo z nás dře daně. Jedni sice říkají, že máme možnost cestovat, svobodu slova apod., ale jak vidím okolo sebe, tak svobodu slova mám tak u duté vrby a ještě se musím podívat, jestli za ní nestojí nějaký donašeč.
S tím koncem světa to je na vážkách. Víc věřím teorii, že indián si šel nabrousit majzlík na vysekávání dalších prognóz a mezi tím než se vrátil, tak ho bílí okupanti z Evropy zmasakrovali (třeba i nějakou tou nemocí). takže kalendář skončil dá se říci díky nepochopení evropanům neznámé kultury a dneska si drbemehlavu, co nám to chtěli tenkrát říci.

jmhad

se mi líbím názor DUDU,ale tady přeci nejde o název,ale o přesvědčení,o i­deu. Třeba tzv.Holešovická výzva má nějaké cíle,ale neví jak jich dosáhnout.Naopak církev má své 2000 let staré zkušenosti a proto nemá problém.No a komunisté mají svoji ideu beztřídní společnosti starou nějakých 170 let a současný režim lidem říká – ano,ona to asi bude ta správná cesta.A jednou k tomu dojde.