Zvědavý

Myslíte, že kdyby dnes v USA na nějaké policejní oddělení přišel Frank Morris a bratři Anglinové, tak by je zatkli?

Je to 57 let od chvíle kdy se po zmíněných mužích slehla zem. Dodnes se neví jestli to dokázali, nebo jestli se utopili. Myslíte, že i tak by je ještě dneska zavřeli, nebo je to promlčené ? A doplňující dotaz: přáli by jste jim spíše aby utekli, nebo aby se utopili ? díky

Nejlepší odpověď
annas

Kancelář amerického maršála stále zkoumá tento případ. Ten zůstane otevřený pro všechny tři uprchlíky až do jejich 100. narozenin.

Dopis od JOHNA ANGLINA

Začátkem letošního roku (17. 2. 2019) se objevil dopis, který napsal Anglin. Dopis vyvolal nové spekulace.

Znění: „Jmenuji se John Anglin. Útěk z Alcatrazu v červnu 1962 s Clarencem a Frankem Morrisem.

„Mám 83 let a jsem ve špatném stavu, protože mám rakovinu.

„Pokud oznámíte v televizi, že mi slíbíte, že nepůjdu do vězení na déle než eden rok a poskytnete mně lékařskou pomoc , napíši vám, kde jsem. To není vtip. “

Dopis, který získal CBS San Francisco, byl v roce 2013 údajně poslán na policejní stanici ve městě Richmond. Ti tvrdí, že Anglin zemřel v roce 2011 a Morris v roce 2008.

FBI testovala otisky prstů v rámci svého posledního znovuotevření záhadného případu, ale výsledky byly označeny za „neprůkazné“.
Agentura již dříve tvrdila, že muži zemřeli poté, co byli smeteni do Tichého oceánu.

Ale objevily se i spekulace, že přežili, že v r. 1973 přišli v ženském oblečení na pohřeb matky.

https://www.new­s.com.au/travel/wor­ld-travel/north-america/former-alcatraz-inmate-claims-notorious-missing-fugitives-beat-this-place/news-story/7f6b84008­9e3f68f5501369c3e149cd3

Co by kdyby … , určitě by je zatkli, ale co se mělo stát, stalo se. Těžko říct.

Další odpovědi
nyjono

No … hlavně nevím, co si myslet,když někdy o nich pííšeš jako o mužích a někdy jako o ženách. Takže, jak mám pak v hlavě zmatek, už nemám kapacitu na Franka Morrise, kterej mi je totálně volnej.

elkon

Nevím kdo to je a podle toho co je psáno, neví to ani tazatel. Muži v ženském těle, nebo obráceně. Ale vlastně je mi to jedno. A čeština má husí kůži.

aliendrone

Jasně! Devadesátiletej dědek vlítne na bengárnu – „Tak mě tady máte!“ a všichni z toho budou hin, co myslíš? Nebo spíš budou volat záchranku a hledat respirátor s kyslíkovou lahví woe? :)

OMG – proč nejsi ZVĚDAVÝ třeba na NĚCO ZAJÍMAVÉHO? :(