Kelt

Myslíte, že každý dostává od sudiček něčeho hodně a ostatního méně nebo vůbec?

Jsou géniové, kteří dokáží zázraky, ale žijí krátkou dobu. A jsou lidé, kteří jsou průměrní, obyčejní a žijí velmi dlouho. To jsou jen extrémy. Ale řekl bych, že každý si může do nádoby vybrat, co chce, a když si něčeho vezme hodně, tak na druhé mu nezbývá místo. Dlouhý život, úspěch, zdraví a dalších deset věcí. Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

To je zcela mimo kompetenci Stvořitele. Když rozdával vtipnou kaši, někteří si vystáli frontu několikrát, na jiné se ani nedostalo. Je v tom nevinně, jenom neměl přehled ten amatér.

Rokio

Ne, každý je svého štěstí strůjcem. Kdo nelení, tomu se zelení. Člověk, který je poctivý, vytrvalý a snaží se, tak se mu bude většinou dařit.

zjentek

Je to individuální, řád v tom jisto nebude.

ivzez

Ne, všichni toho dostáváme od sudiček stejně,
všichni se rodíme s talentem ke všemu.

To že v dospělosti už ten potenciál nemáme, závisí na rodině
a okolí. Pokud by nás okolí ve všem podporovalo a dostatečně inspirovalo, dosáhli bychom úspěchu ve všech oborech.

Má teorie je, že géniům se dostalo nadstandardní podpory.

elkon

Sudičky jsou pohádkové postavy a jako takové ti nic nedají.

Pepa25

Každý má nějaké hřivny, jen jde o to je objevit a pak je nezakopat, ale rozvíjet. Kdo mnoho dostal, po tom se bude hodně chtít.

Zdroj: http://www.bi­blenet.cz/app/bi­ble/passage?pat­h=matous+25%2C14-30

dubraro

Jsou také takoví, kteří dostali od všeho hodně nebo od všeho málo. Myslím, že štěstí a náhoda mají na život člověka větší vliv, než jeho vědomé úsilí.