Avatar uživatele
anonym

myslíte že jste snášenliví,nebo spíše problémoví?

stalo se vám že jste takříkajíc pořád dokola mleli svou pravdu a kolektiv vás za to nesnášel?Máte s někým takovým zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym, RyuzakiKate, anonym, anonym, anonym před 4200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
M.

Kolektiv (spíše ten holčičí) mě nemá rád pro moje sebevědomí a celkovou mou povahu. Takže bych se řadila spíše k těm problémovým, co se kolektivu týče, jelikož nehodlám být ovce a opravdu si stojím za svým, občas i za hádky.
Jinak kdybych se já na sebe mohla podívat cizíma očima, možná bych si připadala snášenlivá. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

burak, většinou brzy pochopím, kdy má cenu se snažit o diskuzi a vysvětlování a kdy už je to zbytečné. Někteří lidé jsou natolik tupí, že vysvětlovat jim cokoliv nemá smysl.
Většinou jsem v práci sloužívala jako „poslední záchrana“ pro rozhádané kolegy nebo kolegyně. Nenechala jsem ze sebe dělat „pitomce“, ale také jsem neurážela lidi s jinými názory jenom proto, že mi třeba došly argumenty. O svou pravdu má cenu se bít, pokud je druhá strána schopná vnímat a chápat, o čem mluvíte. Někdy bylo lepší hovor přerušit s tím, že bude třeba se sejít znovu v klidu a řešit problémy potom.
Problémová jsem byla v době, kdy jsem musela nastoupit do práce s nedoléčenou boreliozou. Šéf pro mne nechával jezdit našeho skladníka, který mne po obědě vozil zase domů. Problémová ano, ale zdravotně. Kdybych byla protivná a uhádaná „štěkna“, tak by se na mne všichni vykašlali. Takže jsem asi snesitelná a snášenlivá.
Z duše nemám ráda, když někdo neslyší a neuznává právo na svou vlastní pravdu a na svůj názor u druhých lidí. A ještě víc mne štve vnucování svých názorů, pravd a postojů druhým.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V práci,doma jsem snášenlivý ,tady ,pro někoho,pravý opak!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Mám s tím zkušenost ale rozvádět to nebudu. Jen naznačím, že kolem mě byly, kromě tří lidí, samí de**lové.
Doplňuji:
byli, pardon.

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že spíše snášenlivý. Snesu snad už téměř všechno. I když tady jsem na tom někdy jako barbakan.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ve třídě jsem byla vždycky problémová a stranou od kolektivu, protože nemám zájem o povinné stmelování, účast na opíjecích akcích a podobných estrád. Dále jsem si to vysloužila svým hudebním vkusem, vzhledem a „knihomolstvím“ (v uvozovkách, protože kdokoliv ze současné mladé generace čte už je automaticky knihomol, dříve to bylo naprosto normální). V tanečním oboru základní umělecké školy to stále pokračuje, i když se snažím s nimi vycházet – nejde to, po tolika ošklivých zkušenostech. Závist hodně, hodně ošklivá vlastnost…
Doplňuji:
*Závist je

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepře se ani nehádám a i když si myslím, že mám pravdu, tak ji nemelu pořád dokola. Stejně toho mezi lidmi moc nenamluvím.
Doplňuji:
Problémová snad nejsem a doufám, že jsem alespoň trochu snášenlivá.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

se mnou se nebavila cela trida na zakladni skole.vsichni chodili do jiskricek,jen ja ne.vsichni do pruvodu,jen ja ne.vsichni byly pionyri,jen ja ne.vsichni rekli cerna,ja rekla bílá.tak proto.a takova jsem stále.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Dědvševěd: ON je tady známej šikanátor, ale dost často se tu chlubí že má dobré vztahy s lidma co to tu vedou, což by vysvětlovalo jak může znát obsah některých soukromých zpráv z interní pošty, který sem někomu psal a nikdo jiný o nich nevěděl, takže JEHO odsaď vypakujou asi těžko

před 4200 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek