eLx

Myslíte, že jsou si lidé rovni?

Nejlepší odpověď
mosoj

Určitě, ale někteří jsou rovnější.

Další odpovědi
led

Je to otázka chrbtice.

poa.li

Ve svém jádru ano, myslím. Jen okolnostmi, které nás provázely a provázejí se lišíme. Všichni jsme „já“…

Vlk-Gabriela

Jak se píše v knize Farma zvířat kterou napsal George Orwell: „Všechna zvířata jsou si rovna, ale některá jsou si rovnější.“ A více snad není potřeba dodávat.

briketka10

jestli byla Tvá otázka myšlena „ekonomicky“? tak si lidé rovni nejsou někdo je bohatší a jiný chudší..