arygnoc

myslíte, že jsou aktuální?

http://dolezi­te.sk/Ponuka_pra­ce_75.html

Nejlepší odpověď
anonym

Nadmíru autentické, měl bys to obratem šoupnout na slovenské Odpovede.sk. Pro ně je to ještě aktuálnější než pro nás.
Přiložený obrázek na utahující opasek je mimořádně inspirativní.

Další odpovědi
anonym

no ano,inzerát na šičky je pravdivý a aktuální v regionu,kde žiju.Stát se Luckou,která by odolala?Budu se hrbit za směšný peníz,ale ta perspektiva duetu s Karlem…!Jenže tohle není sranda,ale realita.A to ty holky makají přesčasy a berou kulový!