Myslite,ze jsem udelala za spravne?

Dobry den,potrebuji se svami poradit,protoze tento problem me velice nejak tizi.S moji nejlepsi kamoskou a jeste jednou kamaradkou jsme sli dnes ze skoly domu,ale ona chtela jit jeste do nejakeho obchodu s nausnicemi apod.(jenze ja na tohle nejsem),tak jsem chtela jit domu rovnou ,ale ani jsem se nestacila rozloucit a uz jsem se od nich odpojila rovnou,nechtela jsem byt s nima take z duvodu nevsimavosti.Byla jsem tam akorat navic coz me velice nastvalo,tak jsem nemohla rict ani ahoj,protoze ta ma „nejkamoska“ je popravde uz nesnesitelna.A ja se ted bojim,ze ony jsou na me nastvani.Nesnasim kdyz se neco takovyho stane ,jelikoz na to porad musim myslet.Ale jde take o to,kdo udelal chybu jestli ja nebo ony.Nejlepsi kamoska je pro me jako normal clovek,nechova se tak jak by mela a kdyz si o tom s ni chci promluvit,tak se hned nastve,tak co mam delat.Bohuzel je uz takhle rozmazlena…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Máš toho plnou hlavu, oni možná ani nepostřehly tak rychle ,že ses odpojila . Ty sis připadala navíc …to je tak vždy ,když jdou tři … mohla jsi jen třeba zavolat …tak se mějte a dobře pořiďte .....
Zřejmě jsi citlivější povaha a bereš vše jinak než ta tvoje nejlepší kámoška /jen nevím proč je tedy nejlepší / . Já bych se v tom až tak nepitvala, uvidíš, že zítra ti ani nic neřekne.......

Další odpovědi
www

Neřeš to, jednoduše měla momentálně jiné priority. Příště se to může stát i tobě 😉