Avatar uživatele
Autista

Myslíte, že jídla v Evropských věznicích jsou daleko kvalitnější a lepší než v Českých školách ?

Co třeba takhle německá věznice vs česká školní jídelna ? ( Tak zase pro rejpaly co neumí odpovědět na otázku, JÁ TU NEHODNOTÍM MOJI ŠKOLNÍ JÍDELNU VE, KTERÉ MI CHUTNÁ, POUZE JSEM TO ČETL, KDYŽ SE DĚLAL PRŮZKUM, A TAK SE PTÁM, MŮŽE TOMU TAK BÝT ?!! )

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 1549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Myslím, že že v mnoha českých školních jídelnách je jídlo dobré a chutné. Samo, že vyjímky existují.
Nějaký článek, bůhvíkde a bůhvíkdo ho sesmolil není vůbec relevantní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Kolik myslíš, že bude mezi zdejšími uživateli klientů německé věznice? Jinak jídlo je jídlo a myslím, že z tebe mluví rozmazlenost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Myslím, že zase skončíme u dvojí kvality těchtýž popravin, pan Babiš o tom natočil pěkný seriál na YT. Prostě nemůžeme mít bonusy a výhody úplně na všechno a vítězit ve všem, zatímco druzí by měli ve všem prohrávat. Naopak! Já to považuji za spravedlivé. Chtěli jsme si vyhrát válku? No tak JSME vítězové! Vedeme! To ale neznamená, že budeme zvýhodňováni do nekonečna. Třeba jídlo ať teď mají lepší pro změnu zase Němci, ať se to zvýhodňování spravedlivě rozloží a NIKDO V EVROPĚ (i poloevropě) není ponižován coby méně důstojný. Ať se vězni poražených taky nají, trpěli většinou mnohem více, než leckteré dítě vítězů teprve bude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Autista

A kdyby to někoho z vás zajímalo tak mě na to přivedl tenhle článek. https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/vezni-v-polsku-dostavaji-vyzivnejsi-stravu-nez-zaci-ve-skolnich-jidelnach_2012011­21152_mhromad­ka

před 1549 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

To jakoze 8 let stary clanek a jeste o polsku? Boze ty jsi trdlo…

před 1548 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek