Autista

Myslíte, že jídla v Evropských věznicích jsou daleko kvalitnější a lepší než v Českých školách ?

Co třeba takhle německá věznice vs česká školní jídelna ? ( Tak zase pro rejpaly co neumí odpovědět na otázku, JÁ TU NEHODNOTÍM MOJI ŠKOLNÍ JÍDELNU VE, KTERÉ MI CHUTNÁ, POUZE JSEM TO ČETL, KDYŽ SE DĚLAL PRŮZKUM, A TAK SE PTÁM, MŮŽE TOMU TAK BÝT ?!! )

Nejlepší odpověď
nyjono

Myslím, že že v mnoha českých školních jídelnách je jídlo dobré a chutné. Samo, že vyjímky existují.
Nějaký článek, bůhvíkde a bůhvíkdo ho sesmolil není vůbec relevantní.

Další odpovědi
autacek

Kolik myslíš, že bude mezi zdejšími uživateli klientů německé věznice? Jinak jídlo je jídlo a myslím, že z tebe mluví rozmazlenost.

zjentek

Myslím, že zase skončíme u dvojí kvality těchtýž popravin, pan Babiš o tom natočil pěkný seriál na YT. Prostě nemůžeme mít bonusy a výhody úplně na všechno a vítězit ve všem, zatímco druzí by měli ve všem prohrávat. Naopak! Já to považuji za spravedlivé. Chtěli jsme si vyhrát válku? No tak JSME vítězové! Vedeme! To ale neznamená, že budeme zvýhodňováni do nekonečna. Třeba jídlo ať teď mají lepší pro změnu zase Němci, ať se to zvýhodňování spravedlivě rozloží a NIKDO V EVROPĚ (i poloevropě) není ponižován coby méně důstojný. Ať se vězni poražených taky nají, trpěli většinou mnohem více, než leckteré dítě vítězů teprve bude.

Autista

A kdyby to někoho z vás zajímalo tak mě na to přivedl tenhle článek. https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/vezni-v-polsku-dostavaji-vyzivnejsi-stravu-nez-zaci-ve-skolnich-jidelnach_2012011­21152_mhromad­ka

Schluker

To jakoze 8 let stary clanek a jeste o polsku? Boze ty jsi trdlo…