dust8

Myslíte, že ješte příjde sníh do ČR během konce zimy, začátkem jara?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ano …

Další odpovědi
Drap

Na některých místech určitě ještě přijde.

Autista

Na vyšších místech jako třeba pošumaví atd. je nějaká šance

agentpv

jistě, pamatuji pár teplých zim, a když jsme pak v dubnu otevírali zámek turistům, tak jsme lítali s lopatama a uklízeli přístupovou cestu od hromady sněhu.

Nandi

Na horách ještě určitě sněžit bude,dokonce i v níže položených oblatech je sněžení na začátku března zcela normální.Letos to ale podle mě vypadá mimo hory už jen maximálně na poprašek nebo pár cm.