hapiky

Myslíte, že jen „kujón“ odpoví zde na otázku a potom tu otázku smaže?

???

Odpovědi
Disraeli

Myslím, že je mi to úplně jedno. Zdejší trollling a spamming mám někde… A ano, psát pořád a pořád a pořád dokola, každý den, několikrát denně, na jedno (záměrně provokativní) téma, je spamming a trolling (ať už si kdo myslí cokoli, věří čemukoli a ať má jakýkoli důvod). Je to zbytečné, navíc i trapné. Absolutně nechápu.
Kdyby si jen hapiky (nebo i Pepa25 a další) jen všimli, že za uživateli, se kterými si tykají (např. _Bůh_) a za uživateli, se kterými se hádají, se dost často skrývá jeden a tentýž člověk, který rozdmýchává spory a ostatní mu na to skákají a ještě se přidávají (že hapiky?) ;)
Jestli myslíš Kazatele (další z mnoha účtů), tak ten to mazat nemůže. Stříbrný a zlatý uživatel maže, „skrývá“ otázky automaticky, kategorie pod je smažou, jen když to později zkontroluje a odshouhlasí admin… nepravděpodobné (a určite ne ve velké míře).
Jestli myslíš Drapa nebo Ametyst, netuším, nemyslím si že to amjí zapotřebí, hlavně je mi to jedno. Každopádně by si tak polovina i většina těch „otázek“ smazat zasloužila. Za jedno je to jen trolling a provokace, většinou to nejsou otázky (protože se opravdu neptáš, ale jen nesmyslně provokuješ) a taky jen kopíruješ názvy článků, čili tu jen šíříš něhjakou reklamu, propagaci a podobně. Zlatý Rokio s jeho „chorobnými“ a sebezkoumajícími otázkami, které mají větší hodnotu.

hapiky

aliendrone: Kdybys tak přestal s blbými keci.

aliendrone

hapiky>>> A s JAKÝMI „keci“? Ještě jsem na tuhle otázku ani neodpověděl. :D :D :D
Měl bys to zobání OMEZIT, trpíš stihomamem. ;) :D :D

hapiky

cha,cha,cha, Chceš snad říci, že Disraeli je tvůj brácha?

Disraeli

Nějaký paranodiní, teď když už víš, že Kazatel, _Bůh_ a spousta dalších jsou jenom mulitúčty (zrovna teď jich má asi dobrých 10, které používá) nějakého trolla. ;)
Já tu sice měl víc účtů (nikdy jsem se tím netajil), ale aktivní mám jenom tento a žádný druhý není nijak známý (už vůbec ne zlatý). ;) Podobný takto aktivní jsem měl hlavně jen nick „Anikitos“ (dávno nepoužívaný), který snad byl trochu „známý“ a žádný jiný. Určitě nejsem aliendrone, ty vole. :D :D Alien spíš připomíná „gecco“.
Aktivní a používaný mám jen tento, alespoň prozatím, už mě tu totiž zdejší trollové (ke kterým ses přidal) nebaví… o ničem jiném už tato stránka totiž skoro není.

Disraeli

Stačí trochu rozumu a nicky (jakože multinicky) rozeznáš i podle toho jak píší a tím nemyslím názory („_Bůh_“ to hraje na obě a víc stran), ale myslím prostě podle slohu, používaných a opakujícíh se slov, frází (přestože trollové, alespoň ten jeden, se to někdy snaží trochu odlišit).
Já a aliendrone máme při psaní stejné asi jen to, že někdy píšeme delší odpovědi a častější používání závorek, jinak nic.

hapiky

Disraeli: Máte toho společného víc, než si myslíš.

aliendrone

hapiky>>> Jóóó! Teď jsi mě vyhmátl! Ale to, že jsem Disraeli (nebo je to můj brácha) ještě NENÍ to hlavní. Jinak jsem ve světě znám jako Putin. A brousím si zuby na celou galaxii a HLAVNĚ na sbírku tvých neoblečených Barbín. Máš mě rád? ;) :D :D

Ale jinak máš recht v tom, že mám s Disraelim něco společného. Tak jako i někteří jiní dokážeme POUŽÍVAT MOZEK (občas ;) :D)! Chtěl bych se o tom rozepsat a přiblížit ti to více, ale mělo by to stejný efekt, jako mluvení do zdi. Takže nic, sorry. ;) :D :D

BTW – napadlo tě, že by se DALO uvažovat i v opačném gardu? Raději to podrobně rozepíši. Myslím to tak, že sis „nenápadně“ smazal SÁM vlastní otázku, protože se ti nelíbila má odpověď? ;) :D :D

Galó, galó! Jesť tam GRU? Zděs Putin, nádo uniočtóžit vragá HAPIKY! On uže raskryl kto ja!! Otpravljájtě bombardírovščiky! Daváj býstro!!! :D :D :D

hapiky

aliendrone: Doma všichni zdraví?

hapiky

BTW Nikdy jsem nikomu žádnou otázku ani odpověď nesmazal. Souhlasím s tím, že každý názor se počítá (i když má nulovou či mínusovou hodnotu).
Bohužel, někdy musím uplatnit názor „okozaoko“!