bolak

Myslíte že jednou budou doktoři schopný vyřadit gen kterej způsobuje homosexualitu?

A pokud jo, myslíte že si kluci nechaj ze dne na den přehodit výhybku?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak znovu… Doufám, že lékaři se zabývají jinými záležitostmi (např.léčbou, prevencí a výzkumem chorob) než takovými pokusy. Menšinově sexuálně orientovaní jedinci, kteří žijí kvalitní život, ti by asi těžko obraceli svoje životy a ti ostatní, ti by byli frustrovaní a nespokojení i kdyby jejich orientace šla změnit. Jedinci, které přitahuje v sexu stejné pohlaví patří do našeho světa. Moudrá Příroda takto stvořila nejenom část lidské populace, ale i mezi jinými živočišnými druhy se vyskytují jedinci orientovaní na stejné pohlaví. Lidstvo když se pokoušelo změnit dílo a záměr Přírody, vetšinou na své pokusy doplatilo.
Doplňuji:
A proč „kluci“? Nediskriminuj lesbické ženy!

Další odpovědi
anonym

i kdyby byli schopný tento gen vyřadit, tak bych se spíš ptal, byli by tito lidé ochotný se dobrovolně vzdát v to co věří a mají rádi? predstav si, kdyby za tebou chodili lidi stím, že by jsi měl jít na operaci, aby jsi byl homosexuál. jak by jsi reágoval?
nemyslím, si že homosexuálové vidí homosexualitu jako nemoc nebo něco takového… 🙂 stejný jako kdyby jsi kuřákovi řekl, ať používá elektronickou cigaretu 🙂

baghira

Asi schopní budou, pokrok nezastavíš, ale já myslím, že zahrávat si s geny kvůli něčemu takhle nepodstatnýmu není dobrý nápad.

anonym

myslim, ze by to byla skoda .. , a ze by kluci stejne asi nemenili ..
i tady na odpovedich by jste rozbil jeden par … :(

  • iv-

bolak

Háhá, otázka je zpátky :)

Dr. vyčnívač utřel nos…