Psychotic

Myslíte, že jednou bude mít více lidí vztah s umělou osobou než se skuetčnou?

Předpokládáme-li neodvratnou existenci umělé entity postavené tak, aby splnila jakékoli přání, třeba i imitovala (nebo měla) svobodnou vůli a osobnost… Myslíte, že vztah se „skutečnou“ osobou už pro většinu lidí nebude stát za to? Nebo „reálnost“ vždycky vyhraje?
Doplňuji:
huxa – Nemusí nutně plnit každé přání, může mít i (relativně) svobodnou vůli. To určitě nebude tak těžké.

Nejlepší odpověď
huxa

Osobně budu mít raději vztah s reálnou osobou, minimálně ten partnerský a pohlavní vztah, neb je to více nevyspitatelné a partnerka ti nesplní všechny tvé požadavky podané jednoduchým příkazem. Ale možná taky někdy zlenivým…

Další odpovědi
Stingo

To by bylo skvělý moci si vybrat mezi skutečným nebo umělým.

Jan Ouhrabka

Někdo si myslí že ano někdo zase že ne člověk nikdy neví ale podle toho jak spolu vycházejí dnešní lidi tak asi ano. Je i možné že lidé budou v budoucnostli létat.
Člověk nikdy neví.