Avatar uživatele
bolak

Myslíte že jednoho dne přestanou mizet nezávadné otázky?

A pokud ano, jakým způsobem se toho docílí?

PS: Opět mi zmizela otázka, kde jsem se ptal jestli člověk s autismem může získat řidičák na traktor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56 před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Ne, nikdy, otázky budou mizet dál

Snad ne, to by bylo po legraci :)
Pak bys nemohl pokládat otázku že ti někdo vymazal otázku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Jiná možnost

Komunistický ideál – beztriedna spoločnosť – nefunguje ani na internete. V súčasnosti sa tu vždy nájdu ľudia preferujúci jednych a hanobiacich druhých. Všetky tieto ´druhy´ sa v konečnom štádiu zhlukujú do skupín preferujúcich členov svojho druhu proti iným druhom i za cenu kríženia virtuálnych zbraní. Jedna z používaných zbraní je skrytie príspevku vybraného príslušnika iného druhu. Občas sa do toho zapletie aj E.T. (vznikne stretnutie tretieto druhu) a trma-vrma je na obzore.
Preto členovia všetkých druhov spojte sa a vznikne krajší zajtrajšok:
nezištné odpovedanie na nezištné otázky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Jiná možnost

Možná sem jednoho dne přijdeme a nebude nač odpovídat- spěje to k tomu......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Jiná možnost

Možná by zabralo, kdyby byli určeni 3–4 moderátoři, kteří by měli na starosti vymazávání, klidně by to mohl být někdo ze zlatých a u ostatních zlatých a stříbrných by se možnost vymazávání zrušila. Ale pokud bude stačit na vymazávání dosáhnout nasbíráním určitého množství bodů, tak to bude trvat pořád dál, protože na ty body dosáhne každý dřív nebo později, takže si pak někteří budou vyhojovat svoje komplexy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, všichni si přidají mazala do následnovníků aby už byl konečně klid

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Ano, mazal bude vymazán

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natt

Ne, nikdy, otázky budou mizet dál

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Jiná možnost

No, otázka je, jak moc to bylo myšleno vážně. Udělat z autisty (auto) traktoristu (traktor), je zavádějící, zkus to položit nějak jinak. Mě to hned napadlo, protože si ze mě lidi dělali srandu, když jsem jim řekla, že se zabývám autismem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

Ne, nikdy, otázky budou mizet dál

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jiná možnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

Ne, nikdy, otázky budou mizet dál

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

elvan: co je na tom zavádějícího? proč by se někdo ptal, jestli člověk terý řídí auto může řídit i traktor? já myslím že většina pochopila na co jsem se ptal, alespoň podle těch odpovědí…

tedy většina krom jednoho, který zřejmě nepochopil a raději smazal

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek