bolak

Myslíte že jedním z důvodů, proč má Babiš (a ANO) takovou popularitu by mohlo být i to, že vypadá jako Spock?

https://ctrlv­.cz/shots/2015/10/02­/e1jA.png

Nejlepší odpověď
anonym

Sám za sebe NE. On má popularitu v tom, že vidí zlodějům pod prsty a jejich machinace. Kdyby měl takové lidi ve své blízkosti ve firmách, které má, byli by na dlažbě! Kéž by to mohlo být i v parlamentu, v senátu a ve vládě!

Další odpovědi
arygnoc

za človeka hovoria činy, nie výzor.

poznám jedného, čo tvrdí, že je krásny, múdry, inteligentný, vzdelaný a chová sa ako blbec.

😉

anonym

To určitě ne,ale má prachů,že by si nás mohl tady všechny koupit.
Nemám ho rád.

štamgast

On vypadá hlavně jako mimozemšťan, akorát mu na hlavě chybí anténa.

bolak

arygnoc: lidi jsou jednodušší než si myslíš, kdysi se dokonce dělal jen takovej výzkum, kdy se lidem v ČR dali série fotografií (pouze obličeje) a měli určit kdo z těchto lidí se jim zdá důvěryhodný, a kdo naopak ne, a ty co byli podle nich „nejdůvěryhod­nější“, tak 90% z nic uspělo v různých zemích v nějakých volbách, ona totiž část fotek byli náhodní občané, a do nich vsunuli právě těhlech pár politiků, a starostů… z nějakých zapadlých zemiček, kteří u nás nejsou nikterak známí, prostě lidi kteří byli zvoleni jinými lidmi do nějaké veřejné funkce, a ukázalo se že tamější voliči kteří právě hodnotili jejich práci a činnost pro veřejnost, je zvolili úplně stejně jako češi, kteří měli před nosem jen fotku s ksichtem