Boy 13

Myslíte, že jeden den bez jídla je dobrý nápad?

Mám dotaz, zítra je pondělí, a proto plánuji, že dám jednodenní půst, vůbec nebudu přijímat potravu. A ještě se chci zeptat, co se vše během těch 24 hodin v mém těle bude dít. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Jeden den není problém. Nezapomeňte ale přijímat tekutiny. Pít se musí i při půstu, tím spíše v těchto vedrech.
Během jednodenního půstu se v těle obvykle neděje nic zásadního. Budete mít hlad a chu´t na cokoliv, co jen potkáte, a na co pomyslíte.
Jednodenní, dvoudenní půsty v těle ale nezpůsobí žádné viditelné změny. Částečně se jen vyčistí trávicí soustava.

Další odpovědi
Dochy

Pro zdravého člověka by to neměl být problém. V případě nějakých omezení je musíš vzít v úvahu. Nezapomeň na vodu.

marci1

Jednodenní půst je v pohodě, ale místo pondělí bych raději doporučila sobotu nebo neděli, podle toho jestli chodíš do školy, či do zaměstnání. Mozek k myšlení potřebuje cukr. 🙂

yuko

K cemu je to dobre? A dalsi den toho snite stejne, jako obvykle nebo dvakrat tolik, protoze budete mit hlad. Nejlepsi napad je jist denne a pravidelne male davky.
Spis treba vynechte veceri.

Drap

Je to výborný nápad a zdravý prospěšný. Vyčistí se částečně organismus. Ideální stav je pokud toto budeš dělat každý týden, nebo alespoň jednou za měsíc při zachování pitného režimu. Doporučuje se čistá voda, nebo bylinkový, neslazený čaj.