Lgee

Myslíte že je ve vesmíru jiná planeta, kde je život?

Odpovědi
Zheel

Ano, je jich hodně.

Osobně si myslím ze jsou, bohužel asi ne kde my bychom mohli žít

paul1

Ano, je jich pár

Pravděpodobně někde život bude, ale v jaké formě, to je otázka.

zjentek

Ne, planeta země je jediná v celém vesmíru.

Žádná jiná Země už ve vesmíru není.

GM

Ano, je jich hodně.

Emefej

Ano, je jich hodně.

orwell

Ano, je jich pár

Co se povedlo jednou, může se povést zas. Ale podle mého názoru jich bude mnohem méně, než vychází z Draekovy rovnice. Příznivé podmínky pro život ještě neznamenají, že život se tam zákonitě musí objevit.

peterd108

Ano, je jich hodně.

Roman71

Ne, planeta země je jediná v celém vesmíru.

Situace je taková, že podmínky pro život, jako jsou vhodná vzdálenost Země (nebo jiné planety) od Slunce, Měsíce, dýchatelý vzduch, ekosystém, recyklace, vegetace, opylující hmyz.. Všechna ta provázanost zákonitostí a symbióza živých organismů je neskutečně pečlivě propracovaná..

Že by si dal někdo tu práci a vytvořil podobné (nebo stejné) podmínky pro život jak ho známe i na jiné planetě, mi přijde stejně zázračné jako život tady na Zemi. Nebo jinak:
Co by byl větší zázrak? Život jen tady na Zemi nebo i někde jinde ve vesmíru?

Posuďte sami 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.