hanicka.k.cb

Myslíte, že je to pro mně dobrý obor na střední škole?

Hledala jsem nějaká povolání, která by mě bavila, až půjdu na SŠ. Jsem v 8. třídě a mám pořád samé jedničky a už i pomalu začínám vybírat. Mám moc ráda zvířata a tak jsem myslela, že bych mohla do Humpolce na chovatelství. Myslíte, že je to dobrý nápad? Budu mít nějaké uplatnění v životě a vydělám si tím? Odkaz na obor: http://www.cza-hu.cz/index.php/com­ponent/k2/item/4-chovatelstv%C3%AD Díky za odpovědi.

Odpovědi
everest

dělej to co tě baví

Terez_ka

Určitě dělej co tě baví. Já myslím že tento obor je dobrý. Pokud máš ráda zvířata tak určitě ! A vždy je potřeba, aby někdo ošetřoval ty naše mazlíčky :) A hlavní je maturita pokud máš maturitu tak máš dveře otevřená takže kdyby tě to pak nebavilo a chtěla jsi jít třeba někam do hotelu tak prostě pujdeš na vysokou hotelovou a je to ! ;)

WeeBear

Pokud nejsi holka, která plánuje celý život někde za počítačem alá sekretářka, či ředitelka podniku, která sní o platu 40.000 a výše a chceš si trochu máknout i fyzicky, tak do toho jdi. Byť by ses už nevěnovala oboru, myslím, že velká výhoda je v tom, že můžeš (evidentně zdarma) získat řidičáky na B, C a T. Pokud ke zvířatům máš vztah, mohla by ses hodně dobře uplatnit.

zzzzz

Pokud máš dobré známky, tak bys mohla jít i na gymnázium a pak na veterinu. Ale určitě vybírej podle sebe, hlavně se informuj, která vysoká škola by tě po tvém oboru vzala. Je škoda, aby někdo kdo se dobře učí, skončil jen se středoškolským vzděláním. Vysokoškoláci mají většinou podstatně víc peněz.