hanulka11

Myslíte že je to nemoc ,když se člověk těší do práce?

Nejlepší odpověď
quentos

určitě ne, já to taky tak mám. Nemoc by byla, kdyby člověk neuměl odpočívat, pracoval až do padnutí a byl by na práci chorobně závislý (workholizmus).

Další odpovědi
mojitek

nemoc? Ne,je to idealni stav,a tak by to melo byt. V zamestnani stravite pulku zivota a neumim si predstavit,ze bych do prace chodil s nechuti..

ReHu

Určitě ne, je přece jen dobře, že tě práce baví. Horší, když nebaví a člověk je pak otrávený celý čas v práci i doma.

anonym

jo je říká se tomu vorkoholik a dá se to léčit,ale u mě žádná léčba nezabrala,máte štěstí,není nic horšího než když svou práci nesnášíte

dagry

Nemoc to určitě není. Byly doby, kdy i já jsem se těšívala do práce. V dnešní době můžu takovému jedinci jen závidět, protože mně už je teď špatně při vzpomínce, že zítra mám do práce jít já.

Miroslavst

Jsou dny, kdy se do práce těším a naopak jsou dny, kdy se mi nechce, ale přesto musím jít.
Netvrdím, že bych byl nemocný, ale abych pravdu řekl, tak dnes jsem měl takový pocit, že by mi v práci bylo líp.

led

Ak niekto robí prácu, ktorá mu je súčasne aj koníčkom – v dnešnom ponímaní je to asi ťažká chronická choroba. „Žiaľ“, aj ja som ňou nakazená.

Elk

Žádná nemoc, to je štěstí! Já dělám 23 let v jednom těžkém provozu a stále mě to baví, dokonce se tam těším a doufám, že tam dožiju do důchodu.

anonym

Buď je to nemoc nebo je tam zamilovaný.