Avatar uživatele
hanulka11

Myslíte že je to nemoc ,když se člověk těší do práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, myšpulín před 4904 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

určitě ne, já to taky tak mám. Nemoc by byla, kdyby člověk neuměl odpočívat, pracoval až do padnutí a byl by na práci chorobně závislý (workholizmus).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

nemoc? Ne,je to idealni stav,a tak by to melo byt. V zamestnani stravite pulku zivota a neumim si predstavit,ze bych do prace chodil s nechuti..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Určitě ne, je přece jen dobře, že tě práce baví. Horší, když nebaví a člověk je pak otrávený celý čas v práci i doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jo je říká se tomu vorkoholik a dá se to léčit,ale u mě žádná léčba nezabrala,máte štěstí,není nic horšího než když svou práci nesnášíte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Nemoc to určitě není. Byly doby, kdy i já jsem se těšívala do práce. V dnešní době můžu takovému jedinci jen závidět, protože mně už je teď špatně při vzpomínce, že zítra mám do práce jít já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jsou dny, kdy se do práce těším a naopak jsou dny, kdy se mi nechce, ale přesto musím jít.
Netvrdím, že bych byl nemocný, ale abych pravdu řekl, tak dnes jsem měl takový pocit, že by mi v práci bylo líp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak niekto robí prácu, ktorá mu je súčasne aj koníčkom – v dnešnom ponímaní je to asi ťažká chronická choroba. „Žiaľ“, aj ja som ňou nakazená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Žádná nemoc, to je štěstí! Já dělám 23 let v jednom těžkém provozu a stále mě to baví, dokonce se tam těším a doufám, že tam dožiju do důchodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Buď je to nemoc nebo je tam zamilovaný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek