Mika47

Myslite, ze je to nahoda?

V noci na dnesek se mi zdalo, ze budeme ve skole psat test z dejepisu. Vim jiste, ze se mi to jen zdalo, zadne deja vu to urcite neni. A kdyz jsem prisla do skoly a meli jsme dejepis, tak jsme ten test opravdu psali. Myslite, ze je to jen nahoda nebo je to nejake znameni??!!! Myslite, ze bych mela verit vsem svym snum a nekam si je treba zapisovat?

Nejlepší odpověď
IK

Znamení? Během dne sbíráme vjemy a mnoho jich zapomeneme a mnoho neregistrujeme. V naší paměti ale je záznam všeho. Stačí aby tvůj záměr vědět že bude test se sešel s několika okolnostmi jako že jste dokončili určitou látku, učitel nehlásil co bude příště probírat, uběhla určitá doba, nebo to učitel řekl již dřív a překrylas to jinými informacemi… a tvůj mozek ve spánku poskládá možnosti a doplní o to co zná protože je tu určitá pravděpodobnost že podmínka pro splnění záměru nastala. Nemá to nic společného s předtuchou, je to spíš jako výpočet pravděpodobností. Ale stále 50 na 50, žádná jistota a zapisování je asi tak platné jako kdyby sis zapisovala když házíš kostkou. Můžeš si přát aby ti sny pomáhaly a dál se nestarat. Přece jenom spánek je víc než sen který nám pak vrtá v hlavě.

Další odpovědi
marci1

Je to náhoda. Také se mi to už vícekrát stalo. I když ? Nikdo nevíme, co je mezi nebem a zemí. 🙂

Psychotic

Tuhle se mi zdálo, že vstávám z postele. A ráno jsem s ní opravdu vstal!
Doplňuji:
Jeden z (mnoha) smyslů snů je připravit se na budoucí situace. Zřejmě jsi podvědomě tušila, že budete psát test (protože znáš toho kantora, víš, kdy jste psali naposledy atd. – žádné jasnovidectví), proto se ti to objevilo ve snu. A protože tušení zdaleka není vždy neopodstatněné, trefila ses.

Zkus zapřemýšlet, kolikrát se ti něco zdálo a nesplnilo se to. To, že se to z tisíce snů jednou vyplní, je zákon pravděpodobnosti.

novvem

Určitě náhoda
takové věci se občas stanou

vera508

Taky se mi jednou stalo, že jsme věděli, že bude zítra písemka ve škole. V noci se mi zdálo, že profesor onemocněl a hodina odpadla. Druhý den jsem však profesora normálně viděla ve škole. ALE !! když šel pak na naší hodinu, upadl na schodech a zlomil si ruku. Hodina odpadla. Jiné předtuchy jsem pak už neměla. I toto byla ale náhoda