Avatar uživatele
Mika47

Myslite, ze je to nahoda?

V noci na dnesek se mi zdalo, ze budeme ve skole psat test z dejepisu. Vim jiste, ze se mi to jen zdalo, zadne deja vu to urcite neni. A kdyz jsem prisla do skoly a meli jsme dejepis, tak jsme ten test opravdu psali. Myslite, ze je to jen nahoda nebo je to nejake znameni??!!! Myslite, ze bych mela verit vsem svym snum a nekam si je treba zapisovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, marci1 před 3835 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
IK

Znamení? Během dne sbíráme vjemy a mnoho jich zapomeneme a mnoho neregistrujeme. V naší paměti ale je záznam všeho. Stačí aby tvůj záměr vědět že bude test se sešel s několika okolnostmi jako že jste dokončili určitou látku, učitel nehlásil co bude příště probírat, uběhla určitá doba, nebo to učitel řekl již dřív a překrylas to jinými informacemi… a tvůj mozek ve spánku poskládá možnosti a doplní o to co zná protože je tu určitá pravděpodobnost že podmínka pro splnění záměru nastala. Nemá to nic společného s předtuchou, je to spíš jako výpočet pravděpodobností. Ale stále 50 na 50, žádná jistota a zapisování je asi tak platné jako kdyby sis zapisovala když házíš kostkou. Můžeš si přát aby ti sny pomáhaly a dál se nestarat. Přece jenom spánek je víc než sen který nám pak vrtá v hlavě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je to náhoda. Také se mi to už vícekrát stalo. I když ? Nikdo nevíme, co je mezi nebem a zemí. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Psychotic

Tuhle se mi zdálo, že vstávám z postele. A ráno jsem s ní opravdu vstal!
Doplňuji:
Jeden z (mnoha) smyslů snů je připravit se na budoucí situace. Zřejmě jsi podvědomě tušila, že budete psát test (protože znáš toho kantora, víš, kdy jste psali naposledy atd. – žádné jasnovidectví), proto se ti to objevilo ve snu. A protože tušení zdaleka není vždy neopodstatněné, trefila ses.

Zkus zapřemýšlet, kolikrát se ti něco zdálo a nesplnilo se to. To, že se to z tisíce snů jednou vyplní, je zákon pravděpodobnosti.

Upravil/a: Psychotic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novvem

Určitě náhoda
takové věci se občas stanou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vera508

Taky se mi jednou stalo, že jsme věděli, že bude zítra písemka ve škole. V noci se mi zdálo, že profesor onemocněl a hodina odpadla. Druhý den jsem však profesora normálně viděla ve škole. ALE !! když šel pak na naší hodinu, upadl na schodech a zlomil si ruku. Hodina odpadla. Jiné předtuchy jsem pak už neměla. I toto byla ale náhoda

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek