redy

Myslíte že je to na sto-pro?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/368733-internet-za-osm-let-zkolabuje-varuje-expert.html

Jestli ste to četli napište co si otom myslíte
Děkuju

Nejlepší odpověď
marci1

Těžko říci. Co víme co bude za 8 let. Technika jde stále dopředu. Možná budeme všichni očipovaní, možná už nebude internet nebo bude něco jiného. Za 8 let se toho dá vymyslet tolik nepředvídatelného, že se budeme všichni velmi divit. 🙂

Další odpovědi
gecco

Nemám dost informací, abych mohl něco tvrdit…
😉
Ale domnívám se, že tvrzení „experta“ je minimálně ´poněkud´ přehnané…

Klaproth

Článek jsem nečetl, ale Novinky.cz nikdy nelžou.

Emefej

Pokud to píšou novinky, tak je to to sto-pro. Pamatuješ na strašáka Y2K?