Lgee

Myslíte, že je smetanový základ, ředkvičky, cuketa, paprikový salám, cibule a chilli dobrý nápad na pizzu?

Dosud sem žádnou takovou nenašel, a vlastní taky nelze s těmito ingrediecemi udělat

Smetanový základ, ředkvičky, cuketa, paprikový salám, cibule, chilli

Nejlepší odpověď
Drap

Klidně udělej, i když netuším, co je to papirikový salám.

Další odpovědi
Alesh

Úplně v pohodě… určitě bych ochutnal! 😉

Mravenec

Fajn, ale chybí sýr. 🙂

cappuccino

Ohrata redkvicka by asi nebyl muj vyber a chybela by mi tam rajska omacka a oregano. Jinak oblozit muzes vsim, co ti chutna. Muj tip: pokapej testo olivovym olejem a ingredience zasyp syrem, nebo pridej mozzarellu.

elkon

Viděl bych to bez té cukety a přidat nastrouhaný sýr.