panxnotdead

Myslíte, že je to dobrý nápad?

Jak už sem psal, chci něco napsat svý holce k výročí a napadlo mě tohle.. že bych dal nějakej úvod, to vůbec nevím co a pak bych tam měl měsíce a co sme v nich všechno prožili a pak závěr, kde by bylo co k ní cítím, a tak. Myslíte, že je to dobrý nápad a trochu i romantický?

Nejlepší odpověď
bolak

Dej to dokupy, nahoď to sem ať z toho taky něco máme…tedá…ať můžem posoudit jestli se to hodí..žeano.

A když to bude mít nějakou pointu, tak ti to možná i zrýmuju :), když teda bude čas..

Další odpovědi
venkovan

Tvoji dívku neznám, ale řekl bych, že pokud pozná, že to co uděláš je uděláno od srdce, tak to ocení.
Doplňuji:
Huxo, ty lenochu.
Uvažuj – co když ta tvoje si to tady taky přečte (nebo jinde) a pozná, že nepoužíváš svůj mozek a svoje srdce.
Morduj svoji hlavičku – ono připravit příjemné překvapení tomu druhému je zpravidla kořením vztahu.

anonym

Myšlenka je to dobrá. Záleží na formě a určitě to s nádechem romantiky přinese vytoužený výsledek.
Nemyslím si, že je v dnešní době hodně kluků, kteří by své dívce chtěli zaimponovat něčím podobným. Je to chválihodná snaha.

huxa

je to vážně pěkný nápad :) jen, aby ta holka nebyla nějaká pipka ;)
také to prosím potom sem hoď :) třeba klidně i vyfocené. když to bude mít pointu, okopíruji to a dám to také svojí holce k výročí :) až taká sem svině

manon

Tady se dneska všichni zhulili: Ocko vtipkuje tak, až dělá hrubky, bolak bude psát romantické verše, huxa balit holky cizími nápady a já se z vás picnu :D

bolak

náhodou, kdybys viděla kolik já už toho napsal,,,a mám tam i romantický věci..a dokonce zhudebněný ♫♫..hodilas mi kámen do ucha.....a já thodil ucho do kamen......tak nedělej teď ze mě zloducha…vždyť sme si kvit tak na to zapomeň…♫

no neříkej že to nemá duši… a to je jen začátek..

manon

…hmm…dobrý…chtělo by to i ty noty a pokračování. Má to duši.

briketka10

manon asi jo – já jsem dnes už i ČOLÍTO z Divokýho Anděla víš, tákže mý přezdívky jsou : trumpetka, breberka, několik číselnejch profilů a čolíto to mě dnes dostalo asi nejvíc :D))))

manon

:))