Avatar uživatele
panxnotdead

Myslíte, že je to dobrý nápad?

Jak už sem psal, chci něco napsat svý holce k výročí a napadlo mě tohle.. že bych dal nějakej úvod, to vůbec nevím co a pak bych tam měl měsíce a co sme v nich všechno prožili a pak závěr, kde by bylo co k ní cítím, a tak. Myslíte, že je to dobrý nápad a trochu i romantický?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Dej to dokupy, nahoď to sem ať z toho taky něco máme…tedá…ať můžem posoudit jestli se to hodí..žeano.

A když to bude mít nějakou pointu, tak ti to možná i zrýmuju :), když teda bude čas..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Tvoji dívku neznám, ale řekl bych, že pokud pozná, že to co uděláš je uděláno od srdce, tak to ocení.
Doplňuji:
Huxo, ty lenochu.
Uvažuj – co když ta tvoje si to tady taky přečte (nebo jinde) a pozná, že nepoužíváš svůj mozek a svoje srdce.
Morduj svoji hlavičku – ono připravit příjemné překvapení tomu druhému je zpravidla kořením vztahu.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Myšlenka je to dobrá. Záleží na formě a určitě to s nádechem romantiky přinese vytoužený výsledek.
Nemyslím si, že je v dnešní době hodně kluků, kteří by své dívce chtěli zaimponovat něčím podobným. Je to chválihodná snaha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

je to vážně pěkný nápad :) jen, aby ta holka nebyla nějaká pipka ;)
také to prosím potom sem hoď :) třeba klidně i vyfocené. když to bude mít pointu, okopíruji to a dám to také svojí holce k výročí :) až taká sem svině

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Tady se dneska všichni zhulili: Ocko vtipkuje tak, až dělá hrubky, bolak bude psát romantické verše, huxa balit holky cizími nápady a já se z vás picnu :D

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

náhodou, kdybys viděla kolik já už toho napsal,,,a mám tam i romantický věci..a dokonce zhudebněný ♫♫..hodilas mi kámen do ucha.....a já thodil ucho do kamen......tak nedělej teď ze mě zloducha…vždyť sme si kvit tak na to zapomeň…♫

no neříkej že to nemá duši… a to je jen začátek..

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

…hmm…dobrý…chtělo by to i ty noty a pokračování. Má to duši.

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

manon asi jo – já jsem dnes už i ČOLÍTO z Divokýho Anděla víš, tákže mý přezdívky jsou : trumpetka, breberka, několik číselnejch profilů a čolíto to mě dnes dostalo asi nejvíc :D))))

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:))

před 4219 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek